Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottatok már azért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már azért a párrotokkal, mert úgy véltétek hogy ő az igazi?

Figyelt kérdés
Komolyabb, komolytalanabb párkapcsolataim voltak 16 éves koromtól kezdve, 1x voltam szerelmes, belé 5 évig. Minden kapcsolatom kibírta az 1 évet. Egy X személybe nem voltam szerelmes soha sem, ekkor rá is jöttem, hogy nem vagyok az a szerelmes típus. Persze szerettem, nyilván. Nagyo jól elvoltunk, közös céljaink, közös gondolkodás, még a gyerekeinket is egyformán nevelnénk fel, az álmaink is hasonlóak, kiegészítjük egymást féle kapcsolat volt. Viszont megriadva úgy éreztem, hogy ez nagyon komoly, és bár el tudnám vele képzelni az egész életemet, de még ki akarom élni azt. Ezért szakítottunk. Annyira komolynak tűnik, hogy inkább még leszek szingli, randizgatok, kitapasztalom tudok-e szerelmes lenni másba, stb. Nem lettem szomorú a szakítás végett, úgy érzem most így kellett lenni és hogyha egymásnak vagyunk teremtve, a jóisten is utánam tolja talicskán...
2019. jan. 3. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem fogja, mert nincs jó Isten. Egész életedben bánni fogod, de meg is érdemled, ha neked egy igazi társ helyett az össze-vissza kefélés a vonzóbb.
2019. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudok azonosulni a problémáddal, mivel én örültem, amikor egy hasonló felfogású, jövőképű férfival találkoztam, így ez a ki akarom élni magam szituáció nem került elém. Csak az utolsó mondatodra reflektálnék: a jó Isten nem fogja utánad tolni talicskán, mert Ő szabad akaratot adott, és a mostani elhagyott párod meg sztem nem akar veled ezek után többet összejönni úgy megbántottad, úgy hogy ebben ne reménykedj, őt már elvesztetted egy életre, sőt sztem a következőkben is. Csak ennyit tennék hozzá.
2019. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Kretén egy hozzáálásod van hallod e 😀

De lényegében mindegy. Újrakezdésre nem valószinű hogy lesz esélyed, viszont jó eséllyel sokáig fogod bánni.

2019. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőm volt így, szerelmes volt és nagyon ideális párt talált magának, de még fiatal volt (tényleg, akkor volt talán 19 éves?), megriadt a kapcsolat komolyságától és a felelősségtől, ezért szakított, hasonlóan gondolván, mint te, hogy ha egymásnak vannak teremtve, úgyis visszatalálnak egymáshoz. Kb 1-2 évvel később megpróbálták megint, de csak szenvedés volt, a pasi nem tudott már megbízni benne, és minthogy a barátnőm a "kiélés" dolgot tényleg arra értette, hogy minden héten mással kurjantson, ezért nagyon tisztelni sem tudta utólag a pasi.

Ez volt lassan 10 éve már, és bár már van vőlegénye meg minden, mái napig nem találta meg azt az érzést és összhangot mint anno 19 évesen azzal a fiúval. Rendszeresen felmerül, és rendszeresen emlegeti, hogy mennyire bánja az akkori döntéseit. Az élete egészen biztosan másképp alakult volna, ha együtt maradnak, ez is biztos. Nagyon tökéletes pár voltak, de túl korán ismerkedtek meg, és időközben nem tolta utána senki sem talicskán.


Nyilván nem tudhatom a te helyzeted, a te érzéseid nem ismerem, viszont az biztos, hogy olyan nincs, hogy "egymásnak vagytok teremtve" meg "ő az igazi", olyan meg pláne, hogy valami felsőbb hatalom összeboronál. Vannak véletlenek és szerencsés pillanatok az ember életében, ami lehetőségeket vagy kihasználsz vagy elszalasztasz. Utána meg vagy megint szerencsés leszel, vagy nem, de arra nem számíthatsz, hogy tőled függetlenül "mert ti egymásnak vagytok teremtve" megoldódik életed összes baja.

2019. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Megértem a válaszaitokból ítélt hozzászólásaitokat. Fiatal vagyok még, nem éltem ki az életemet, sosem voltam igazán szerelmes. Nem akarok senkivel kefélgetni, csak mielőtt elkötelezném magam egy életre, szeretném értékelni. Persze, hogy igazatok van, de lehet én sem vagyok józan hogy feltettem ezt a kérdést. Hiszen nem ismeritek sem őt, sem engem.
2019. jan. 3. 20:14
 6/14 A kérdező kommentje:
4-es köszönöm. Átgondoltam és átértelmeztem. Én sem vagyok sokkal több, mint 19. Viszont tényleg az, hogy szerelmes akarok lenni, annyira mint 16 évesen, és ebben a kapcsolaban már sosem leszek az és nem fogom tudni soha hogyha nem szakítok vele.
2019. jan. 3. 20:18
 7/14 anonim ***** válasza:

Ismerek egy lányt, ő 14 éves korától kezdve pasizott, meg el is vesztette elég hamar. Másfél évig volt az első pasijával.

Csak mikor új suliba került, illetve elvesztette az anyját, megfordult vele a világ. Elkezdték jobban érdekelni a pasik és aki volt neki az túl unalmas volt, együgyű. Szerintem nem is szerette a srácot.

Aztán 4-5 év alatt folyamatosan hallottam ismerősöktől, hogy mondták ki, mikor, hogyan kefélte meg.

Aztán nem egy pasival jött össze szexel, majd a legtöbbet meg is csalta. Most is úgy van neki új pasija, hogy munkahelyén összeszedett egy kant és megcsalta vele azt akivel együtt volt.

És egyből ment az új pasihoz. Nekem ne mondja senki azt, hogy ő bárkit is képes szeretni.

2019. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzá: hogy 1 év alatt 3 pasinál lakott. Előző voltam.
2019. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy szerelmes, akkor nincs is több kérdés. Keresd az igazidat, keresd a szerelmet! :)

A talicskás dolog meg nem is ide való, ez teljesen más szituáció.

2019. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Te nem azért szakítottál, mert ő volt számodra "a Zigazi", hanem mert nem akartál bennragadni egy olyan kapcsolatban, ahol nem érzel szerelmet a párod iránt (már az első hónapokban sem). Ez érthető.
2019. jan. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!