Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nemrég volt 2 éve hogy szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég volt 2 éve hogy szakítot az első, és utolsó igazi szerelmem, de még mindig szeretem. Mit tegyek? 19/F

Figyelt kérdés

9 hónapot voltunk együtt. Szép volt...meg nem is. Sok szép pillanatot csinált nekem, ő volt első igazi szerelmem, az első barátnőm, és az utolsó igazi szerelmem is ő volt. Azóta se éreztem még csak ahhoz hasonló kötődést, voltak azóta barátnőim ..több is, de egyszerűen nem voltam képes egyiket se még csak feleannyira megszeretni mint az elsőt, nem láttam értelmét a dolgonak.

Az első barátnőm mondhatni, hogy én játszottam el az irigykedésemmel, féltékenykedésemmel. Nemrég vissza néztem a csetünket, csak ámultam mekkora gyökér paraszt voltam, mekkora hülyeségeket dumáltam, teljes mértékben megértem, hogy szakított az akkori énemmel. Tudom hogy, most teljesen más lenne a helyzet mint akkor 16 éves fejjel. Sokat komolyodtam, tanultam, gondolkoztam, elismertem a hibáimat a multból. Az utobbi időben egyre többet gondolkozok azon, hogy lehetne-e mégegyszer valami köztünk, hogy kéne nekivágni a dolognak, félek hogy az a hiányérzet soha nem fog elmúlni.

Csak hát ugye az egykori énem szépen beleszart a levesembe, mert össze jöttem az osztálytársával, ami tudom, hogy neki nagyon szarul esett. Talán azért csinálhattam mert valahogy bosszút akartam állni..ma már csak ámulok ezen, nem birtam elviselni a hiányát, és ezek szerint akkor ezt láttam a legmegfelelőbb megoldásnak.

Nemtudom megéri még reménykedni? Van még rá esély? Volt már valaki hasonló helyzetben?

*ha valaki azt akarja irni hogy felejtsem el, az ne is vegye a fáradságot, két év alatt nem sikerült...



2018. dec. 12. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
11%

Ne akard a múltat felhánytorgatni. Nem éri meg. Különben is, annyi idő alatt ő is változhatott annyit, ami neked nem tetszene már benne.

Nekem is van egy kapcsolatom, aminek 4 éve lett vége. Mai napig sírni tudnék, hogy miért nincs velem, de ha ott lenne a lehetőség, inkább elutasítanám, mint hogy újra vele legyek. Nem lenne értelme. Teljesen más ember, mint amikor velem volt.

2018. dec. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Nemtudom megéri még reménykedni? Van még rá esély? Volt már valaki hasonló helyzetben?"

Talán

Meg kéne tudakolnod, hogy milyen érzései vannak irántad..ha haragszik rád, akkor bukó

Igen

2018. dec. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát de hogy tudnám megtudni mit érezhet irántam, nincs közös barátunk,ismerősünk
2018. dec. 12. 13:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt tudod, hogy jelenleg kapcsolatban van-e? Ebben az esetben értelemszerűen csak ártanál (Magadnak), ha felkavarnád az érzéseket mégjobban.
2018. dec. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs barátja.
2018. dec. 12. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!