Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én tehetek róla hogy öngyilkos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én tehetek róla hogy öngyilkos lett? Én azt hittem csak azért mondja hogy vele legyek és szakítsak barátommal. Most mit csináljak? Nem merem megmondani senkinek.

Figyelt kérdés
Tetszettem egy pasinak már egy fél éve kb csak nyomult rám de nekem nem jött be és van barátom.. amikor írt nekem én beszélgettem vele szivesen de amikor mar nagyon nyomult nem valaszoltam neki.. és utana irt hogy megöli magat.. En nem hittem hogy komolyan megteszi.. errol nem tud senki es olyan rosszul vagyok mar emiatt nem tudom mit tegyek. 20L
2019. jan. 3. 22:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem te tehetsz róla.
2019. jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Ne hibáztasd magad.Biztos,hogy nem miattad lett öngyilkos.Hidd el...ahhiz sokkal több kell
2019. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem tehetsz róla.Pszichésen egészséges ember nem lesz öngyilkos azért mert valaki visszautasítja.
2019. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Shit happens. Hagyd a francba
2019. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%

Egy ilyen élmény után ki tud nyugodtan leülni ezt leírni a GYAKORIKÉRDÉSEKRE?

Full kamu

2019. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Más emberek tetteiért nem lehetsz te a felelős. Mégis, szerinted mit kellett volna tenned?

Aki ilyet tesz, az súlyos depresszióban szenved. Ezen pedig az se segítene, ha hirtelen az egész világ úgy kezdene működni, ahogy azt a depressziós ember szeretné.

Az, hogy megírta neked, hogy mire készül, segélykiáltás volt ugyan, de teljesen normális ebben a helyzetben. Valószínűleg mondta, írta másoknak is.

Nem menthetted volna meg. Ahhoz terápia, gyógyszerek, és kezelés kellett volna neki.

Nekem apám lett öngyilkos 8 éves koromban. A gyerekek is önmagukat hibaztatják ilyenkor tudat alatt, pedig ők végképp nem tehetnek semmiről. Ez egy módosult tudatállapot, amikor az öngyilkos személy senkit nem képes szeretni, legfőképpen önmagát nem.

2019. jan. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Megtette volna akkor is ha nem is ismer téged. Az öngyilkosságnak nem ez az oka.
2019. jan. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Akkor sem te lennél a hibás, ha azért lett volna öngyilkos, mert szakítottál vele. De ugye még csak együtt sem voltatok, szóval semmi közöd hozzá.
2019. jan. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#5 Honnan tudod hogy nyugodt vagyok? Nem, nem vagyok nyugodt.Kb semmit nem aludtam. De muszáj kiírnom magamból ha már nem merek erröl senkinek beszélni mert megbolondulok..
2019. jan. 4. 17:56
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon fiatalkent en is kisereltem meg ongyilkossagot,ugyhogy elso kezbol,sajat tapasztalatbol mondhatom neked,ha valaki olyan lelkiallapotban van, hogy az ongyilkossag gondolata egyaltalan megfordul a fejeben,akkor az is eleg indok,ha hideg van, vagy meleg van, vagy esik az eso stb,mert ilyenkor azt erzi az ember, hogy az egesz vilag utalja ot es o is utalja az egesz vilagot.Te csak egy kis pont voltal ebben a vilagban.Nem miattad, hanem a sajat gyengesege vagy betegsege miatt lett ongyilkos.Ne vadold magadat.
2019. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!