Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, miért fogadjátok el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért fogadjátok el, hogy (taktikus) párotok majdnem teljesen elszigetel a régi barátaitoktól, rokonoktól?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy pár komolyabb baráttal, rokonnal mindig érdemes tartani a kapcsolatot és ha férfi lennék, biztos nem engedném, hogy párom formálja a véleményemet olyan emberekről, akiket régebb óta ismerek (s vannak közös kalandjaink), mint őt. 34N

2019. jan. 4. 16:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

Erről kicsit más a véleményem. Természetesen a tudatos elszigetelés meg barátok ellen uszítás semmilyen körülmények között nem elfogadható.

De eddig amikor én láttam ezt a jelenséget mindig magától értetődő, a férfi által is akart elszigetelődés volt. Amikor megismersz egy értékes embert, akkor az összes addigi kevésbé értékes ismerősöd még értéktelenebbé válik. Ha valaki komoly kapcsolatban él, akkor semmi szüksége a gyerekes kisfiú haverjaira, akik annyit csinálnak egész nap, hogy lemennek inni aztán ontják magukból a "minden nő k_va" szintű kommenteket. Én azt látom, hogy normális kapcsolatban a normális férfiak ezeket a lehúzó haverokat maguktól hagyják ott. Így, hogy a párja miatt érzi, hogy nem fog egyedül maradni sokkal könnyebb végre kiválni ezekből a körökből.

Én sok pasinál azt veszem észre, hogy évek óta haverkodnak olyan emberekkel, akiket egyébként lenéznek, megvetnek és amúgy nem is szeretik őket. Nem egy párom volt úgy, hogy hazajött egy baráti összejövetelről és 2 napig csak azt hallgattam, hogy "ez az xy is de hülye" "nem értem hogy marad életben ez csávó" "tiszta idióta, nem is értem" vagy 5-6 emberről minimum. Ilyen emberekkel mi értelme barátkozni? A legtöbb ilyen barátságokból való kiválás teljesen tudatos és a férfi által is akart, hiszen végre van valaki aki miatt meg lehet ezt tenni. Ugyan ez az évente párszor látogatott, lehúzó, kicsit sem szeretett rokonok esete, akivel csak azért beszélnek mert "jajj már mégis csak rokon". Semmi kivetni vaéót nem látok abban, ha valaki megszakítja a kapcsolatot ilyen emberekkel. A párunknak gyakran sokkal megbízhatóbb véleménye lehet ám külső emberekről. Nem elfogult, nincsenek benne azok az emlékek, hogy jajj a Zsolti 10 éves korában milyen kedves srác volt, de szerettem. Hiába volt az, ha ma egy semmirekellő tapló.

2019. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
13%
Papucsállatkák mindig lesznek, és férfiak közt van a kevesebb...
2019. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

#1 Válaszoló tökéletesen megfogalmazta.

Igaza van abban is, ha a nő tudatosan "uszítja" a férfit, ki akarja sajátítani, az baj. De előbb utóbb a férfi menekül az ilyen kapcsolatból.

2019. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%

Én azért fogadnám el, mert nincsenek barátaim :P :D


Szóval NINCS HONNAN elvágni. :D A rokonaim meg úgyis halottak lesznek 10 éven belül :( Mivel 3 80 feletti, egy komolyabb beteg és egy agyonhajszolt középkorú akiket a rokonaimnak tekintek. A többiek (merev alkoholista Sztálin reinkarnáció, múmiaszerű afektálós prűd néni meg a többiek nem számítanak)


Szóval csak vágjon :D Bár szerintem inkább én tenném vele, mert önző vagyok. "Mi az hogy! Nagyon is!"

2019. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
De ha a férfi teszi ezt a nővel h elszigeteli az ugye rendben van? :(
2019. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

#5


Ilyet senki nem mondott, szándékosan ferdítesz.


#Kérdező


Nem is szabad hagyni. A legrosszabbak azok a tipikus emberek akik a "válladra ülnek" és suttogják a füledbe a manipulációt.



Bár... Technikailag kb. mindenki ilyen.

2019. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%
Szóval a fiú haverodnak barátnője lett, és kevésbé érdeklődik irántad? Ezen ne csodálkozz!
2019. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ilyet senki nem mondott, szándékosan ferdítesz.

Nem,ezt látom,tapasztalom..

2019. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy taktikus? Ha megismerkedsz valakivel, akkor eleinte több időt töltesz vele, mint a haverokkal.
2019. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

#8


Az ilyesmi két emberen múlik. Aki csinálja és aki hagyja. Mindkét felállásnál.


Általában alapvetően szolgalelkű, megalkuvó önmagát másoknak azonnal alárendelő emberekkel játszák ezt el.


Az "elvágó" fél semmit nem tudna tenni, ha fellázadna ellene. Max őrjöngene.

2019. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!