Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagy korkülönbség a kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbség a kapcsolatban. Minden szuper de van egy gondolat a fejemben. Más is gondolkozna így?

Figyelt kérdés
13 év korkülönbség van köztem és a párom között. Gyakran mondja, hogy fiatal korában milyen klassz férfi volt, most meg hogy megöregedett. 42 éves. Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy előszöris még nem öreg, másodszor mennyovel jobb lehet azt hallani szerelmedtől, hogy igen, telnek az évek de olyan nő mellett öregedtem meg akit szeretek és aki viszont szeret. Nem pedig csak simán hogy megöregedtem. Remelem értitek. Minap elmondtam ezt neki és nagyon meglepődött, hogy ez engem bánt. Tényleg fura?
2019. jan. 5. 07:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Igazad van :)


Előző: dehogynem lenne jó, de benne találtam meg mindazt amire szükségem van. Eddig csak velem egykorú próbálkozásaim voltak, egyszerűen nem éreztem ezt amit nála. Ő nem csak támogat és mellettem áll, hanem motivál, emberileg is fejleszt, hihetetlen klassz ember és nagyszerű férfi is. Hazudnék, ha azt mondanám hogy nincsenek súrlódások de felnőtt érett ember módjára tudja már kezelni. Tudja mi a súlyos gond és mi az ami könnyen áthidalható. Tudom, hogy ezeket sok fiatalabb is tudja, de nem hozott össze a sors a fiatalabb verzióval. Ő volt az első akivel felejthetetlen volt már az első randink is, aki mellett igazan önmagam lehettem, akivel úgy beszéltünk órákat, napokat át, hogy röpke percnek tűnt az egész. Ő a lelkitársam is, nem csak szexpajtim és ő is ugyanúgy gondol rám. Így nem csak a 'likamnak' felel meg ő, hanem minden porcikámnak.

2019. jan. 5. 09:09
 12/15 anonim ***** válasza:
Nyugi, pár év múlva más gondolat lesz a fejedben, azaz a szerető :)
2019. jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
70%

Én 41 éves nő vagyok és nyilván öreg vagyok a 2o éves énemhez képest, de tök fiatal a majdani 60 éves énemhez képest.


Egy olyan mondaton rugózol ami nem rólad szól, igazából jelentősége sincs.


Ha meg azt mondaná, hogy megöregedett melletted, azt is magadra vennéd, hogy miattad?


Keress más problémát, mert ez nem probléma.

2019. jan. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én fordított helyzetben voltam,fiatalabb pasim volt. Amíg a korban hasonló férfi mellett nem éreztem a "korom", a fiatal pasi mellett igen. És mondhatott/tehetett bármit,ez így maradt. Nem mindenkinek könnyű elfogadni lélekben egy nagyobb korkülönbséges kapcsolatot,bármennyire vonzódunk a másikhoz.
2019. jan. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igaz ami igaz, ez nem probléma. Hála az égnek. Köszi a valaszokat! Kedves utolsó, ezt is megértem. Remélem nálunk nem én éreztetem vele a 'korát'. Sok vele egykorú kollégája, ismerőse volt kiakadva amiért nem a maga korosztályában választott párt, biztos ez is kellemetlen volt neki, nekem is az volt kissé, de már megszokták, nem piszkálódnak. A szeretős hozzászólásra nem tudok mit reagálni.
2019. jan. 5. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!