Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Soha senki nem fog szeretni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha senki nem fog szeretni? Hogyan ne legyek ennyire naív?

Figyelt kérdés
Két kapcsolatom volt eddig, mindkettő azt mondta szakítás után, hogy csak sajnálatból volt velem.
2019. jan. 5. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
De legalább veled voltak,az két kapcsolat.Csak azért írom,hogy próbáld a pozitív oldalát nézni.
2019. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem sajnálatból kezdték a kapcsolatot. Inkább talán úgy értették, hogy előbb szakítottak volna, ha nem sajnáltak volna.

Mert gondolom, ők szakítottak.

De szerintem ez pont annak a jele, hogy szerettek. Ha nem szerettek volna, akkor nem törődtek volna azzal, hogy neked rosszul fog esni a szakítás, tehát nem húzták volna a dolgot sajnálatból.

2019. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én szakítottam mindkét alkalommal.
2019. jan. 5. 22:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mindenképp pozitív a végkifejlet.Megalázottságukban próbáltak megsérteni az amùgyis csak sajnálatból voltam veled dumával.Sikerrel.Bár ugye ha te szakítottál,akkor az a kérdés,hogy soha senki nem fog szeretni kicsit áll nyafogásnak tűnik.Itt szeretnél pasittalálni most?
2019. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor 2-es válaszomból csak az első mondat marad érvényes.


Azt tudom elképzelni, hogy meg voltak bántva, amiért szakítottál velük, és ezzel a mondattal akartak fullánkot ereszteni beléd.

2019. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt azért nem gondolom, mert leírtam itt a kapcsolatunkat GY-n, és mindenki azt írta rá, hogy nem szerelmes belém a srác (a legutóbbi)
2019. jan. 5. 22:55
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha Te szakítasz akkor miért olyan lényeges,hogy szerelmes legyen beléd,és miért zavar,hogy nem volt az?Szeretnéd hogy valaki szenvedjen utánad?
2019. jan. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rockarc ***** válasza:

Meg boven az elejen jarsz a parkeresesnek, hogy ennyire vegzetes kijelenteseket tegyel. Fogd fel ugy, hogy ez a ket kapcsolat mar ad annyi tapasztalatot, hogy a harmadikra mar jobban valasszal. Hamarabb eszre fogod venni azokat ajeleket, amik a masik ket sracra fognak emlekeztetni es maris tudod, hogy lapozni kell tovabb.


42F

2019. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!