Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha úgy érzem, hogy engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzem, hogy engem senki sem volna képes őszintén szeretni akkor ne csodálkozzak, hogy senkim sincs?

Figyelt kérdés

21 vagyok, és bár szeretnék barátnőt, de úgy vélem, hogy belém senki sem tudna szerelmes lenni.

Ez szerepet játszik abban, hogy nincs barátnőm vagy csak puszta véletlen egybeesés?



2018. aug. 24. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Én már csak nem így érzem, hanem tudom is.
2018. aug. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez ok okozat,ha kellenél valakinek nem hinnéd ezt amit most,gondolom eddig nem kelettél senkinek akkor nyilván ezt gondolod,de nem ilyen gondolatokkal születtél,amikor nem ezt gondoltad akkor se kelettél senkinek,kár átverned magad
2018. aug. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez a meghatározó. Ha azt akarod, hogy szeressenek, akkor legyél olyan, akit te is szeretni tudnál!
2018. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez a meghatározó. Ha azt akarod, hogy szeressenek, akkor legyél olyan, akit te is szeretni tudnál!



mért a férfiak 16-25 közt milyenek?vedelnek a diszkóba hányásig,suliba megverik a gyengébbet stb mégis van nőjük

2018. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2-es, a válaszod igencsak meggyőző és logikus, viszont az a helyzet, hogy olyanoknak kellenék, akik nekem nem úgy igazán. Nem akarom sem őket, sem magamat átverni.

Az olyanoknak meg akik nekem, velük nem alakul úgy semmi. De úgy érzem, hogy akibe fülig szerelmes tudnék lenni, ő belém nem vagy csak nem annyira...

2018. aug. 24. 16:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Martin te vagy az? xdd
2018. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem Martinnak hívnak.
2018. aug. 24. 16:37
 8/11 anonim ***** válasza:

Félretéve az érzéseidet és elmélkedéseidet.... Hogyan szoktál viselkedni?!! Hogyan nyilvánulsz meg tettekben, mit teszel azért, hogy legyen párkapcsolatod?????


Ismerek olyanokat, akik bizonytalan, önbizalom hiányos emberkék, mégis akad barátnőjük, mert TESZNEK ÉRTE, ismerkednek, érdeklődnek nők iránt, stb. nem csak várják a sült galambot a derült égből.

2018. aug. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"mért a férfiak 16-25 közt milyenek?vedelnek a diszkóba hányásig,suliba megverik a gyengébbet stb mégis van nőjük"


Mert vannak nők, akik az ilyen úgy nevezett "alfákra" buknak, akik kemény csávók, nekik ez bejövős, """""férfias""""""" primitív megítélések szerint, meg talán a viselkedésüktől eltekintve jóképűek, ezért szeretik őket, de mindegy.


Ezzel szemben van olyan ember típus, akit szinte senki sem szeret, mert sem a kinézete (legalább), sem a személyisége, se semmije nem fogja meg az ellenkező nemet.

2018. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nézd, bennem csak annyi van, hogy belülről szeretnék. Addig, hogy tegyek érte nem jutok, mert egyszerűen úgy érzem felesleges is tennem bármit is.
2018. aug. 25. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!