Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem soha senki nem fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem soha senki nem fog szeretni. Soha nem voltam még ennyire magányos, legszívesebben meghalnék. Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés

Sohasem volt nagy szerencsém a férfiaknál, ősszel mégis volt egy kapcsolatom. Annyira azt éreztem ez más, ő is folyton mondta mennyit jelentek neki. Egész jól megvoltunk, minden téren passzoltunk, majd mégis vége lett. Aztán összejött egy lánnyal és elkezdte nekem mondani, hogy ő mennyivel jobb, mint én és velem csak szórakozott, kihasznált.

Ismerem a lányt, most a külsejét nem akarom felhozni, mert lényegtelen, de belüről egy igazi bunkó, rosszindulatú manipulátor. El sem akartam hinni, hogy ezt mondja vagy ennyire beleszeretett. Ez még jobban levitte a maradék önbecsülésemet is, egy senkinek érzem magam. Úgy érzem nincs bennem semmi szerethető és képtelen leszek megbízni bárkiben is.

Magamról úgy gondolom, hogy teljesen átlagos vagyok, bár meg szokták jegyezni, hogy a szemeim meg a mosolyom szép. Nem vagyok az a nagyon vékony, de sportolok, próbálok adni a megjelenésemre, bár nincs műszempillám, se műkörmöm és sminkelni is csak minimálisan szoktam. Tanulok, mellette dolgozom, hogy eltartsam magam, barátaim is vannak, bár nem sok.

Emberileg is próbálok értékes lenni, szívesen meghallgatok mást, próbálok segíteni, állítólag jófej is vagyok, de nem tudom. Egyszerűen nem látok kiutat ebből a magányból, teljesen összetörtem.


2018. márc. 5. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Pedig te pont olyan nő vagy akire a legtöbb férfi vágyik. A leírtak alapján.
2018. márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"egy senkinek érzem magam." tudtad, hogy a gyémánt meg csak szén? Törni sem törik. Ne tedd te sem. :)

31/f

2018. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezek szerint elég rossz az emberismereted.



Ha valakit rossz embernek tartasz, miért hasonlítod magad hozzá? Szerinted lehet úgy boldognak lenni, ha az önbizalmad a hülyéktől függ?


A magány normális érzés, nélküle nem tudnánk értékelni a szeretteinket. El fog múlni. Addig szeresd kicsit jobban magad.

2018. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 opened paradise ***** válasza:

Most ez hülyén fog hangzani,de örülj neki.

Az első kapcsolat a többségnek egy pofon és ez jó is. Utána másképp tudsz keresni,más dolgokat fogsz meglátni és bár most az gondolod,hogy mennyire mélyen vagy,lehetne ez rosszabb is. És valószínűleg lesz is:D

Hosszabb kapcsolatnál pl.

De emiatt jobban is fogod értékelni azt,akivel együtt maradsz. Mindig jön jobb,pláne olyannál,aki az exének az új barátnőjét dicséri...

2018. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

mi szeretünk :)


"tudtad, hogy a gyémánt meg csak szén? Törni sem törik"

De, törik.

2018. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves vagy, de lesz ez még jobb is.

Az pedig butaság, hogy egy félresikerült kapcsolat miatt érzed magad senkinek. Nem a kapcsolat tesz valakivé - hanem ha valaki vagy, előbb-utóbb lesz kapcsolatod is.


Én pl. belezúgtam egy lányba, aki egyszerűen a tökély a számomra, de nem jöhetek vele össze, mert már van valakije. Mégsem érzem magam senkinek, nem hagyom, hogy ez letörje az önbecsülésemet. Próbálom levezetni az energiáimat, elterelni a gondolataimat, amik egyre a szívszerelmem körül forognak. Sportolok, képzem magam, elkezdtem ismét angolt tanulni, gitározom, barátkozom. Aztán bízom benne, hogy ha teljes, érdekes életet élek, a viszonzott szerelem sem kerül el. Könnyebb olyanba beleszeretni, aki elégedett önmagával és az életével, ezt ne felejtsd el.

2018. márc. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én meg pszichés beteg vagyok, ezért nem fog összejönni velem senki. Erre varrjál gombot. Teljesen normálisan szoktam viselkedni amúgy, csak időnként vannak ilyen hülye gondolataim, amiken rendesen parázok.

Szóval messze nem vagy te annyira szerencsétlen. Nem becsülöm le a problémádat, elvégre mindenkinek a saját baja a legnagyobb, de az is igaz, hogy minden viszonyítás kérdése.

2018. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"...pedig a hibákat, neked kell megélni,

aki ezerszer feláll, majd megérti..."

2018. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kifogtál egy faragatlan tuskót, aki kissé nárcisztikus hajlamokkal is bír és csak földbe akart döngölni a kijelentésével. Legyen önbizalmad és ne engedd meg, hogy ezentúl más is így járjon el veled! ;)
2018. márc. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te is látod, hogy direkt bántott utána a srác, akkor meg minek adsz a véleményére? Kifogtál egy idétlen bunkót, aki akkor érzi jól magát ha más önbizalmát lehúzhatja. Szerintem jól passzol a csajhoz, két rosszindulatú végtermék.

A leírtak alapján sokkal jobb vagy náluk. Önbizalmadon dolgozzál és ha egy ilyen suttyóval találod szembe magad, akkor ha ilyet mond röhögsz egy jót és nem veszed magadra.

2018. márc. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!