Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret vagy nem szeret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy nem szeret? Erdeklodik de nem keres.

Figyelt kérdés

Volt baratom ez a fiu, azonban a tavolsag miatt szakitottunk. Mikor nem volt tavolsag tulgondoltam a dolgot koztunk es mire raeszmeltem o osszejott egy masik lannyal. Azota osszekoltoztek. O mar akkor tervezett es komoly volt, rolam ez akkor meg nem volt elmondhato. En pedig letiltottam ot. Mikor kesobb rairtam nem nagyon volt kommunikativ.

A csaladja kerdezgeti a csaladomat rolam mi van velem hogy vagyok kb negyed evente

En nagyon banom h igy alakult

O neha kerdezget engem

De nem beszeltunk azota

Miert kerdez engem ? Miert nem nekem ir? Lesz valami koztunk a jovobe? Szeretnem megismerni es latni.



2019. jan. 12. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz. Te meg mit akarsz egy olyantol aki elobb osszekoltozik egy masik csajjal minthogy veled legyen. Ha annyira szeretne veled lenni, akkor elkoltozne a csajtol.
2019. jan. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es miert kerdez mastol? Miert nem engem kerdez meg h mi van velem?
2019. jan. 12. 18:09
 3/4 SaJt01 ***** válasza:
Mert igazán érdekli a jólléted de úgy látja hogy nincs sok értelme téged kérdezni erről.
2019. jan. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Yoda m. ***** válasza:

Igen, érdeklődik utánad, mert még el nem felejtett. De szemtől szembe vagy nem akar, mert hogy van neki már azóta Valakije...

Vagy nem mer, mert Ő sem biztos még a másik lányban sem... A megszokás(!) az nagy Úr!


Hogy lesz-e valami köztetek a jövőben? (Ehhez látnoknak kéne lenni...) Igazából mindkettőtökön múlik.

Hogy miért kérdez rólad?

Talán legjobb lenne Neked megkérdezned Tőle... meg azt is bevallanod Neki (ha még nem tudná): Már nagyon bánod!! -

Csak őszintén megnyilatkozni!


Az ERŐ legyen Veled!

2019. jan. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!