Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért szeretünk bele olyanba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretünk bele olyanba aki nem szeret, es plane amikor ezt viàgosa közli is, miért szeretjük tovàbb es szenvedünk?

Figyelt kérdés

Kb 2 honapos kapcsolatom volt, nekem persze rozsaszin köd, miközben kiderült, neki csak hirtelen fellángolás volt csak az egész es kb 2. héttől már csak "arra"ment, mindent "kiprobált"rajtam és dobott.


Ha kristálytisztán elmondta, hogy dob, nem akar engem, sőt mimtha utálna is, akkor miért ragaszkodom én??


2019. jan. 7. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén? Mert osotbák vagytok (mindkét nem, aki ilyen módon kihasználható, a nők testi, a férfiak általában anyagi szinten)


Gondolom, mert ő Mr.Menőarc, Mr.Izom, Mr.Bunkóflegmaarc, így ő akkor is vonzani fog téged, ha épp rádköpi a szotyihéjat. Mert ő akkor is "menő" marad.



...emiatt vonzóak az arabok is sok nő számára.


De gondolom ez "így van jól"(???)


...

...

...

2019. jan. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Őszintén szólva tényleg ostobának kell lenni ehhez, vagy még nagyon éretlennek. Tiniként voltam én is ilyen pasiba szerelmes, de azóta csakis ésszel választok párt. Csak olyanba tudok beleszeretni, akiben megbízok, aki bizonyította és bizonyítja, hogy szeret, és aki megfelel az elvárásaimnak.


A te esetedben viszont az a gond, hogy az elején elhitetett veled valamit, azt hitted, kölcsönös a rajongás, majd fejre ejtett. Na az ilyet nehéz kiheverni, elfogadni.

2019. jan. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Én az első pasimmal voltam így. Vártam, szenvedtem, reménykedtem, próbálkoztam....mai eszemmel odaálltam volna elé , hogy akkor most ne szórakozzunk már egymással. De sajnos akkor meg csak egy full haiv lányka voltam, tehát sírtam, reménykedtem, szenvedtem. Aztán egyszer lepattintott vmi sz@r szöveggel,—- naés ott sokaltam be,elegem lettdepiszkosul, “ felébredtem” . Mondtam magamban hogy várjon rád a 2 fogú cigányasszony. Megerte, találtam jobbat, aki viszontszeret.
2019. jan. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem csinálom ezt, mert nem csak felesleges, de még hülyeség is.
2019. jan. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Idealista és magányos vagy
2019. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!