Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az normális, ha arról beszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha arról beszél egy nő hogy mit csináltak a volt barátjával és azokat a szokásokat akarja az új kapcsolatba is beleerőltetni?

Figyelt kérdés

Egy példa, ami kicsit fura lesz: A volt barátja hátulról ölelte meg őt sokszor (olyankor amikor más emberek egymással szemben állva ölelkeznek) és azt mondta én is öleljem őt így, mert így szereti.


Vagy úgy aludtak együtt, hogy ő mindig elfelé fordult a másiktól és a fenekét hozzányomta a másikhoz, ezért mi is aludjunk így.


2019. jan. 13. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem normális.
2019. jan. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem sem normalis!
2019. jan. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon nem normális!
2019. jan. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Mutatnám az ajtót, rá is adnám a kabátot és az exéhez irányítanám át...
2019. jan. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem sem. Én soha egyetlen egyszer sem meséltem hogy miket és hogy csináltam a volt barátommal. Az meg hogy pont ugyanazokat akarnám az ujtol? Isten ments kizárt dolog. Ő egy másik ember, más élményeim is lesznek vele.


De egyébként ülj le vele és beszéld meg hogy mi lenne ha új emlékeket gyártanátok? Másrészt meg nem akarod hallani hogy vele anno miket csinált..

2019. jan. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem fura, nem az exen van a hangsúly, hanem a nőn, hogy ő ezt szereti. A szexben is azt csináljátok, amiről tudja, hogy szereti. És onnan tudja, hogy szereti, hogy csinálta másokkal.
2019. jan. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kösz az eddigi válaszokat!


6-os ez nekem is megfordult a fejemben, hogy pl szeretheti ő az alvásnál akárkihez hozzányomni a fenekét, lehet hogy ő így szeret aludni, de ha ebben a kontextusban beszél, mindig felhozza a volt barátját, hogy ő így/úgy csinált dolgokat, legyen most is így mert ő azt szerette, stb.

2019. jan. 13. 11:10
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,csak alapvetően nem teszed hozzá,hogy azért mertmeaz az exel így csináltátok.Szeretem ezt így és úgy,és pont.
2019. jan. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Az exét akarja veled pótolni, nem te kellesz neki. :(
2019. jan. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak olyan kapcsolati szokásai amiket szeret, vagy úgy szokta meg ebben semmi meglepő nincs. Ha nem töltött volna senkivel időt nem alakultak volna ki ezek a dolgok.

A lényeg azon van hogyan kéri, vagy milyen gyakran hozza szóba az exet.

Biztos te is vittél a kapcsolatba olyan szokásokat amik korábbi nőkkel alakultak ki.


Ha túl sokat emlegeti az exet esélyes, hogy nincs túl a szakításon.

2019. jan. 14. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!