Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 éves lányként normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lányként normális hasonlóan érezni, vagy megrekedtem a kiskamaszok szintjén?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki egy évfolyammal alám járt még gimiben. Mindig csak látásból ismertem, idén kezdtünk el össze-összejárogatni közös társasággal, és ahogy egyre több alkalmunk adódott dumálgatni egymással, teljesen elvette az eszemet, pedig most sem mondhatom, hogy nagyon közeli barátok lennénk. Egyszer, mikor mindketten meglehetősen illuminált állapotban voltunk, hirtelen ötlettől vezérelve megfogta a melleim, amit annyira élveztem, hogy azóta azon gondolkozom, mivel vehetném rá a szexre (szűz létemre). Alapvetően közvetlen és kedves természetű, a legtöbb fiúval ellentétben vevő az ölelésemre, közben a fejemet is simogatja néha; nem túl dekoratív csajként nem vagyok hozzászokva az ilyesmihez. Csomószor gondolok rá, mikor a közelemben van, legszívesebben puszilgatnám állandóan.

Leírnom is kínos volt mindezt, annyira szánalmasnak érzem, de muszáj volt végre kiadnom magamból. Mi akar ez lenni? Szeretethiány, vonzalom, vagy tényleg belehabarodtam? Mindhárom egyszerre?


2018. dec. 26. 20:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
Nincs ebben semmi szégyellni való, a szex természetes dolog
2018. dec. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
25%

Leitatod, rámászol.

32/f

2018. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Az
2018. dec. 26. 20:48
 4/27 anonim ***** válasza:
10%

Így van. Na, eredj innen.


A topikot meg zárom.


OFF

2018. dec. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
30%
Kúrcsizni akarsz, ez a diagnózis.
2018. dec. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
15%
rákéne rakjalak a diagnosztikámra, mert másképp nem tudom megállapítani a dolgot...
2018. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
21%

szetszopatjátok a kérdezőt baxki!


Ó, bár élőben történne ez.

2018. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Oké, hogy "kúrcsiznék", de a szentimentális hülyeségek miért kellenek hozzá? Tudom, milyen az, amikor valakire szimplán csak rá vagyok izgulva, ennyi viszonyítási alapom van.
2018. dec. 26. 21:26
 9/27 anonim ***** válasza:
28%
Azért, mert ti nők csak anonim oldalakon meritek ezt felvállalni. Élőben meg megy a tagadás, hogy "komoly kapcsi" így meg úgy. De azt egyikőtök se meri felvállalni, hogy azt akarják egy időben csak, hogy megbaxák a lukát. Tehát a rejtett ringyóskodás és képmutatás miatt ezt érdemled. Remélem élőnen is lebuksz majd.
2018. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Azt írod, anonim oldalakon fel merjük vállalni. Nos, ez egy anonim oldal. Miért ne vállalnám, ha csupán erről lenne szó? De nem(csak) erről van.

A te logikád mentén bármilyen kérdést kiírhattam volna, aminek köze van egy férfiemberhez, mindenképpen arra következtettél volna, hogy ringyó vagyok.

2018. dec. 26. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!