Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha nagyon jó érzés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha nagyon jó érzés, amikor a barátom azt mondja "Milyen kicsi vagy. "? Magas lány vagyok

Figyelt kérdés

183 cm vagyok és ez sokszor zavart, akár ruhavásárláskor, akár fej beveréskor, akár magassarkú hordáskor, akár hogy sok férfinál kiestem a magasságom miatt. Barátom 198 cm és nagyon jó érzés amikor a karjaiban ölel és felnézek rá, ahogy fölém tornyosul, ilyenek. És ezt mostanában kezdte mondani, hogy "Milyen kicsi vagy." vagy "Milyen pici vagy.", ami először arra gondoltam rossz értelemben mondja, vagy degradál, de nagyon megszerettem mégis, hogy mondja, valahogy olyan jó érzés. Ő a második fiú az életemben, az első barátom kb velem egymagas volt.


21/L


2019. jan. 6. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Persze, hogy normális, hozzá képest az is vagy :)

32/f

2019. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez egyfelől egy kedveskedés, amit a szerelem szül, de más részről meg irónia. Mint amikor egy pár elmegy egy kereskedésbe autót nézni, és a pasi rábök egy óriási 7-es BMW-re, hogy "nézd, drágám, milyen cukcsi-mukcsi kis női kocsi. Majd te fogod vezetni!" :D
2019. jan. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Bakker a mázlista,és 197 vagyok de sajna esélyem nem volt eddig magas lányra,23/f :D
2019. jan. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok magas lányt ismerek aki nem szereti a magasságát. És alacsonyt is aki huncut félmosollyal sír, hogy "jaj, olyan pici vagyok, de rossz nekem" (én is alacsony vagyok, de az a fajta akinek soha senki nem kell levegyen a polcról semmit mert felmászik három konzervre és megoldja)

Szóval a lényeg: nyilván jól esik neked, mint nekem mikor a párom azt mondja fogytam (még ha nem is :D) Hozzá képest pici vagy és neked pedig ő egy kolosszus. Legyél boldog és téged se zavarjon a magasságod mert ahogy az alacsony "cuki lányokban" megvan a varázs úgy a szexi hosszú combokban is (plusz egy magas lányon jobban látszódnak a formák)

2019. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Normális és igaz is, mert hozzá képest kicsi vagy.
2019. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!