Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy ismerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy ismerős most 40 körüli nő már nagyon régóta, kicsit idősebb nálam,2 gyerekes anyuka, látszólag boldog párkapcsolatban él, kb. semmi esélyem nála. Bevalljam neki egyszer az életben hogy szerelmes vagyok belé? Van ennek értelme?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy reagálna,nem akarok neki bekavarni,nem akarom hogy Fb-n letiltson stb. de úgy érzem muszáj a tudomására hoznom.

2019. jan. 21. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Persze, égesd le magad nyugodtan.
2019. jan. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2019. jan. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Karena26 ***** válasza:
26%
Sztem nyugodtan add a tudtára az érzéseidet, de ne várj tőle pozitív visszajelzést, se folytatást!
2019. jan. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 D. Brasco ***** válasza:
57%
Ha szeretnél komplett hülyét csinálni magadból akkor van értelme szerelmet vallani!
2019. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kb. én is érzem hogy nincs értelme de nem hagy nyugodni a gondolat,második és harmadik válaszadónak köszi.
2019. jan. 21. 19:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Csapasd? Yolo
2019. ápr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem sértő módon közlöd, nincs semmi baj. Mindenkinek jól esik, ha valakinek tetszik. Csak ne mint elefánt a porcelánboltban.

Talán a fokozatosság is segít.

Először csak a szimpátiádat rokonszenvedet árulod el, és csak utána a többit, ha jól veszi.

Ne tudd meg, hogy hány mosolygós kiegyensúlyozott nő boldogtalan.

2021. aug. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi lett a story vége? Bevallodtad? És még szereted?
2022. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bevallottam,párszor egész jókat beszélgettünk de aztán ijesztőnek tartotta a kis rajongásomat és rajtaütésszerűen letiltott Fb-n,szóval cumi./Onnan tudom hogy miért tiltott le mert megkerestem utána egy másik profilról és elmondta/Most elég vegyes érzelmeket táplálok iránta,szerintem túlreagálta a helyzetet de nyilván nem ugyanabból a szempontól látjuk ezt a dolgot.
2022. jan. 12. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!