Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egyszer egy férfi elveszti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer egy férfi elveszti a lelkesedését, a hitét a kapcsolatban, akkor már nincs vissza?

Figyelt kérdés
Még itt van, "szeret, tervez", de már nem reagál mindenre, figyelmen kívül hagyja, amit mondok, felidegesíti, ha kérdezek (komolyabb dolgot). Látszólag elvesztette a hitét, bizonytalan kettonkben.
2019. jan. 21. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatomban volt hasonló! Túl lettünk rajta.Adtál okot rá,hogy ilyen legyen? Vagy nem vagy túl sok?
2019. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Adtam, ha bajom volt vele, valószínűleg nem megfelelően közöltem. Vagy nem is közöltem, csak éreztettem vele.

Bizonytalan voltam kettonkben, most, hogy kifejeztem, őt akarom, lépjünk előre a kapcsolatunkban, már bizonytalanabb.

Mit kellene tennem?

2019. jan. 21. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ilyenkor csak azt várja, hogy a másik mondja ki a végét. Nagyon sz*r ez, de a nyűgössége is mutatja, hogy már csak kínlódik benne és nem is akar változtatni.
2019. jan. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező ajánlom neked légy kicsit elérhetetlenebb....mindig az kell akiért küzdeni kell!
2019. jan. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Küzdeni küzdött már eleget. És nem vagyok annyira elérhető. Mindig ő jön, keres, stb. A hétköznapokkal nincs baj, csak ha komoly témát hozok szóba, vagy ideges lesz, vagy ignorál.
2019. jan. 23. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!