Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, hogyan kezelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogyan kezelnétek azt, amikor párotokra nagy hatással lennének a szüleik szakmailag, annak ellenére, hogy már évek óta egész jó kapcsolatban vagytok és párotok is jól érzi magát veletek?

Figyelt kérdés

Arra értem, amikor a párotok szüleit egyáltalán nem érdekli az, hogy párotok jól érzi magát veletek a kapcsolatotokban és ennek ellenére is arra motiválják őt, hogy más országban dolgozzon, ami nem olyan rossz, csak sajnos a szülőket a ti erős, pozitív érzelmi kapcsolatotok nem érdekli. Komoly férfi vagyok és a szülőkkel is mindig szépen, tisztelettudóan beszéltem. Érzelmileg ti hogyan kezelitek az ilyet?

Köszönöm előre is a hasznos válaszokat



2018. nov. 8. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Úgy kezelem hogy ha a nő hallagat rájuk, akkor mehet isten hírével, ha nekem baj hogy külföldön dolgozik.

Mivel én is külföldön dolgozom, nem lenne probléma.

2018. nov. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen: ha a szülők véleménye, meg a karrierje fontosabb mint én, akkor ágyőviszlát!
2018. nov. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megbeszélném vele, hogy mi a helyzet. Ha hajlik rá, akkor miért. Hogyan képzelni, mit szeretne, stb. Nyilván benne is van bőven frusztráció emiatt. Még akkor is, ha netán amúgy esze ágában sincs külföldre menni, de azt érzi hogy a szülei abszolút más irányba terelgetnék, nem veszik figyelembe a dolgait, érzéseit és amúgy is még mindig irányítgatnák. Ez kifejezetten frusztráló. Ahogy az is, ha mondjuk hajlana a külföldre, de a fiú miatt nem menne. Viszont szeretne... Ez is bőven elég feszültséget okozhat a mindennapjaiban.

A pasi szemszögéből nézve... Ha menni szeretne és csak miattam maradna akkor én elengedném. Vagy elgondolkoznék, hogy utána megyek, avagy távkapcsolat.

Ha úgy szeretne menni, hogy amúgy én nem számítok... Akkor szintén had menjen.

Ha nem szeretne menni, viszont a szüleinek is próbál megfelelni akkor megpróbálnám minél jobban támogatni őt. Nem a szüleire fújni, csupán jobban odafigyelni rá, hogy megérje neki az áldozat.

2018. nov. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!