Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az hogy lehet h egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehet h egy férfi sose szingli, mindig kapcsolatban van? Ennyire megalkuvó vagy társfüggő?

Figyelt kérdés
2019. jan. 6. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Szex miatt csak. Férfi csak a szex miatt teremt kapcsolatot nővel ja és persze azért hogy legyen aki főz mos takarít rá. Ezekért akar állandóan kapcsolatban lenni

Férfi nem képes magát ellátni mert lusták.

2019. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Egy igazi férfiállat,akikre ugranak a nők.☺Hol láttad?Közösségi oldalon?Mert ott ha kell, ha nem mindenki kapcsolatban van.Egyébként ismertem ilyen srácot,szerintem Ő kapcsolatfüggő volt,szeretethiányos stb...
2019. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
társ és partner függő.nők és férfiak között is sose szingli meg szingli is van .24/F
2019. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Oh igen első és szex kellett neki,ez is igaz,és a legkönnyebb módja rendszeres szexhez jutni,egy kapcsolat.
2019. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Exem!

Ennyire megalkuvo.

Kesobb derult ki, hogy amikor osszejottunk, akkor 2 hettel elotte koltozott ki az elettarsatol.

Amikor szakitottunk, egy hetre ra mar volt valami noje.

Gondolom tarsfuggo is volt, de amugy jo, ha van egy punci, akit lehet dugni es meg foz is rad.

2019. jan. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Vagy jó társ. A férjemnek 20 évesen lett először komoly kapcsolata, ami 1 évig tartott. Nem sokkal utána lett egy kapcsolata, ami 10 évig tartott. Mi fél évre rá ismerkedtünk meg, 8 éve vagyunk együtt. Az elmúlt 16 évben nekem is 2 kapcsolatom volt, közte fél évig voltam egyedül. Vannak emberek, akiknek fontos egy jó társ, és bejön az együttélés, a tartós kapcsolat. A társfüggő azt jelenti, hogy nem lép ki egy rossz kapcsolatból, csak azért, hogy ne legyen egyedül. Mi mindketten kiléptünk, mikor már nem volt jó. Egyébként az exem sem volt azóta egyedül, ő is társas lény.
2019. jan. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

1# Elmondanám, hogy 14 éves kórom óta magamra mosok és már 10 évesen a házat takarítotam otthon. Magamra főzök de többnyire a munkából kifolyólag nincs időm rá így egyszerűbb hozatni.



Szóval a lustaság nem nemtől függ.



Ja és egy normális nőtt se sikerült szereznem pedig arany élete lenne mellettem.

2019. jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 lbpref válasza:
Több mint 10 éve vagyok egyedül. Felszabadító érzés. :) (Nyilván megvannak a megfelelő állandó kontaktok, ha lazítani támad kedvem.) Főzök, mosok, takarítok magamra. Aki férfiként erre képtelen, az nagyjából az előember szintjén rekedt meg a törzsfejlődés során és nem biztos, hogy jó a társadalomnak, ha szaporodik.
2019. jan. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!