Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lehetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lehetek?

Figyelt kérdés

Nem tudok aludni. Most éjfélkor feküdtem le, de kettőkor már ébren voltam mert úgy éreztem nincs bent levegő. De hiába szellőztettem, akkor inkább kimentem a boltba hogy kicsit járjak, mert nem tudtam elaludni. Oké, persze gondoltam a köztünk lévő dolgokra, meg mindenre ekkor is. S most itt vagyok, hajnali négykor.

Reméltem, ha már nem leszek tinédzser, akkor a szerelem nem jár ilyesmivel, hogy nem tudok aludni. Most komolyan ugyanazokkal a tünetekkel jár, mint tinikorban? Munkahelyem van, meg egy felelősségteljes életvitel, amihez azért alvásra szükség lenne. Mire számítsak még? Milyen tünetekkel támad ez az alattomos kór? :D



2019. jan. 22. 03:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki:)
2019. jan. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nagyon :D húzhatom ki az időpontokat a határidőnaplómban. De nem akarok panaszkodni :)
2019. jan. 22. 04:09
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Vagy azért nem alszol,mert feszült vagy a munkahelyed miatt.Ha a szelem csak alváshiányban merülne ki...
2019. jan. 22. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
#szerelem
2019. jan. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem nem korhoz kötött, tünetek egyformák, bármennyi vagy is.

Legszebb érzés a szerelem, ne küzd ellene. :)

2019. jan. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%
Legszebb erzes, ez is csak a hormonok miatt van, nem kell egekbe magasztalni
2019. jan. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem jön nem számít milyen idős vagy.Éld meg nyugodtan,remélem viszont vagy szeretve.
2019. jan. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A plátói szerelem, igen!

Ha nem vagy tini, akkor tudni kell kezelni.

Beszélj róla, írd ki magadból. Veled lehet ez az érzés, de tudni kell a megfelelő fiókba rakni.

Én is együtt élek egy ilyen érzéssel régóta. És el se tudom képzelni, hogy ez kilépne ebből a fiókból. A felette lévő fiókok fontosabb hivatásbéli feladatokkal vannak tele.

2019. jan. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Engem is ébren tart olyankor az izgalom, meg a boldogság érzése. Valamikor felkelek az éjszaka közepén és járkálok körben a szobában. Azért piszok sz*r is tud lenni, amikor a testem ájulna már el a sokadik éjszakán, de az agyam nem hagyja. :D Pedig én sem vagyok már tini egy ideje.
2019. jan. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2019. jan. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!