Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lehetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lehetek?

Figyelt kérdés

Nem tudok aludni. Most éjfélkor feküdtem le, de kettőkor már ébren voltam mert úgy éreztem nincs bent levegő. De hiába szellőztettem, akkor inkább kimentem a boltba hogy kicsit járjak, mert nem tudtam elaludni. Oké, persze gondoltam a köztünk lévő dolgokra, meg mindenre ekkor is. S most itt vagyok, hajnali négykor.

Reméltem, ha már nem leszek tinédzser, akkor a szerelem nem jár ilyesmivel, hogy nem tudok aludni. Most komolyan ugyanazokkal a tünetekkel jár, mint tinikorban? Munkahelyem van, meg egy felelősségteljes életvitel, amihez azért alvásra szükség lenne. Mire számítsak még? Milyen tünetekkel támad ez az alattomos kór? :D



2019. jan. 22. 03:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
15
2019. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
:D A legjobb érzés a világon. Bár én olyankor álmos sem vagyok, azért nem bírok aludni. Örülj neki szerintem, de azért szabadságot ne vegyél ki xD
2019. jan. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek Mindent
2019. jan. 23. 00:20
 14/15 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, utána aludtam elég sokat, és mégis úgy ébredtem, mint aki 4-5 órákat aludt. Ha vannak itt brit tudósok, kérem mondják már meg,hogy ez normális-e
2019. jan. 23. 00:22
 15/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy nem reagálok. A korom az titok. Egyébként irtózatosan megrazott az egész, az rázott meg, hogy nem vagyok neki közömbös. Innen indult. És most még ott tart, hogy vivodok magammal, de ez egy másik történet.
2019. jan. 25. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!