Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik szórakozóhelyet ajánlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik szórakozóhelyet ajánlanátok ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Sok barátomtól hallottam, hogy ilyesmi helyen talált barátnőt magának. Vagy bulikban. De mivel engem nem hívnak sehová.. :D És már lassan egy éve kínoz a magány, egyre inkább fontolóra veszem, hogy ellátogassak egy ilyen helyre. Félek, hogy táncolni is kell majd, az nekem nem megy. :( Budapest környékén lenne jó. Bár én nem is ott lakom. Csak a közelben. Igazából fel is költöznék, de egyedül nem megy. 21F

2019. jan. 23. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Mindegyik jó, ha jóképű vagy. Különben ugyanolyan esélytelen vagy mindenhol.
2019. jan. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ronda. Kinek mi a ronda, ugye.? :D Elég felszínes az, aki csak a külső alapján ítélkezik... :s Igen, elég szörnyű, ahogy leírtam a kifejtésemet, mert egy tök antiszociális sz*rember képét mutatom vele. Ha ez ilyen egyszerű lenne... :( Csak egyszerűen nem járok sehova. A munkámnak meg a sulinak élek, a legjobb barátaimnak vannak más legjobb barátai, aki nem én vagyok. Nem szoktam eljárni sehova, de vágyom a társaságra, az új dolgokra. :s Nehezen veszem rá magam, és nem tudom, hol kezdjem.
2019. jan. 23. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!