Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek milyen következmén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen következményekkel jár, ha névtelen szerelmes levelet írok?

Figyelt kérdés
2019. jan. 25. 16:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
63%

Gyakran még "névvel ellátott", vagy online levélre sincs válasz..


Ugyhogy vannak kétségeim.

Ugy van értelme hogy rájön valamiből, hogy hozzád köthető, de szerintem egy nő szemszögéből ez előbb lesz szánalmas mint vonzó ha másnem tudatalatt.


Azok a férfiak vonzók akik boldohok egyedül is és nem könyörögnek burkoltan a lánynak nem vallanak szerelmet.

32 éves vagyok mire ezt felfogtam.


Vonzalmat ugy kell.kifejezni hogy érezze a lány.is hogy kihívás vagy értéket képviselsz és magad számára te vagy az első.


Amint ebből a hajóból kibillensz leértékelődsz és még távoli ismerősnek sem.akar az adott lány.


Ha kibillent az illető a magabiztos férfi szerepből nehéz visszaépítened a férfiasságodat jó darabig el kell tűnnöd, hozzáállást váltanod, valódi magabiztosságot kialakitanod tenni magadért..

2019. jan. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!