Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem nélküli párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nélküli párkapcsolat mukodhet?

Figyelt kérdés

2019. jan. 27. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Csak az működhet!

A szerelem érzése csak hormon zavar. Elmúlik.


Mit érsz a szerelemmel, ha a pasi csóró, bunkó? Vagy ha a csaj egy sárkány, hiába fullos muff.

2019. jan. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
92%
Működni működhet, csak épp teljesen értelmetlen. Mi értelme lenne, egy olyan emberrel kapcsolatban lenni akit nem szeretek? Én inkább egyedül lennék, mint egy olyan emberrel kapcsolatban akit nem szeretek
2019. jan. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Nekem volt több olyan barátnőm is, akibe nem voltam szerelmes, viszont simán el tudtam vele képzelni az életemet. Nem hiányzott volna más nő és boldog lettem volna velük, de máshogy alakult. Most egy olyan párom van, akibe szerelmes is vagyok :)
2019. jan. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

annak mi a franc értelme van???



magadat és a másikat is megalázod vele!!!


egy életünk van, azzal éljünk, akibe fülig, gyomortáji bizsergésig, leírhatatlanul szenvedélyesen és nagyon-nagyon mélyen szerelmesek vagyunk!!!

2019. jan. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Épp működhet, de ha soha nem is voltál szerelmes a másikba, akkor valóban nem sok értelme van.
2019. jan. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!