Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fel tudnátok lángolni mégegysz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel tudnátok lángolni mégegyszer azon ember iránt akivel évek óta kapcsolatban éltek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel évek óta együtt vagytok. A párotok az elejétől kezdve egy szép nő / férfi volt külsőre, de nem egy kirívó inkább átlagos. A személyisége volt vonzó főképp számotokra, ezért jöttetek össze vele. De nem épp a fő fő ideálod. Viselkedesében is tudtál ki vetni valót találni. Hízott is melletted jócskán, voltak testkép zavarai. Vele maradsz mert szereted, de nem azzal a hú de elsöprő szenvedéllyel és vakító rózsaszín köddel. Aztán gondol egyet és össze kapja magát olyan szinten, hogy ezzel megtestesíti a tényleges idealod. Lefogy, sportos alakja lesz. Rövid világos haja volt (tudja, hogy neked nem ez tetszik) miattad hosszú sötét hajra vált. (ha férfi akkor fazont vált). Viselkedesében nőisebb/férfiasabb. Olyan emberré válik melletted akire mindig is vagytál.


Fel tudja újra kelteni az érdeklődésed? El tudsz attól az énjétől vonatkoztatni akivel össze jöttél?



2019. jan. 25. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Úgy gondolom, hogy az embernek nem abba a részébe szeretünk bele, amin változtatni tud, hanem annál valami mélyebbe. Persze ha alapból szerelmesek voltunk, csak ellaposodott, akkor ez feldobhatja a kapcsolatot. De akár el is ronthatja, mert akkor már félünk, hogy jobbat akar majd magának.
2019. jan. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, persze.

Csak sajnos ilyen esetek csak a mesében vannak.

2019. jan. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
72%

10 éve járok a párommal. Ez idő alatt sok változáson mentünk keresztűl mindketten. Külsőre is, belsőre is.


De nekem sosem kellett, hogy "felturbózza" magát. Most nyáron felszedett 10+ kilót. Lett hasa egy pici az igaz. Eltűntek a kockái... de engem ez nem zavar. Ha az egészsége nincs veszélybe és ő sem érzi gátolva magát, akkor nem érdekel. Szeretem továbbra is.


Egyszer a kedvemért megnövesztette a haját, mert én a hosszúhajú metalarcokat szeretem... de neki ez nem állt jól, így megkértem, hogy maradjon önmaga. Nekem az jobban tetszik. Nem kell tökéletesíteni.


A fellángolást pedig nem így szokta elérni. Nem külsőségekkel. Az a tűz ami izzott az elején mindig, az megvan még, és fellángol amikor olyanokat tesz, ami eszembe jutattja, miért szerettem meg őt. Akkor a szívem kap egy hormonlöketet és megint érzem azt a borzongást amit kapcsolatunk elején.

Én a belsejét ismertem meg, ezt szerettem meg, ezért szerettem bele. És akkor már a külseje is szép volt a számomra, hiába találtam kivetni valót benne az elején. Őt elfogadtam olyannak amilyen. És így találom tökéletesnek. Sosem lesz 2 szekrény széles, vagy egy fejjel magasabb nálam. De most már nagyon fura lenne számomra, ha mindig ágaskodnom kellene egy csókért, hogy nem tudom a vállára hajtani a fejem mikor átkarol. Fura lenne. Így szerettem meg és így fogadtam el, úgyhogy már úgy érzem így tökéletes.


De egy másik példa: amikor megismertem, elől 2 foga hiányzott és fogszabályzót viselt. Ez azért számomra elég taszító kép. Elég tré lenne így csókolózni vele... mégis mire beleszerettem már elég sűrűn gondoltam arra milyen érzés lehet fogszabályzós férfit megcsókolni?


Szóval én a párom személyiségét szerettem meg, így ideálok ide vagy oda: Őt szerettem meg. Ő lett a mérce és saját magához viszonyítva meg pont tökéletes. Innentől már minden férfi hozzá lett hasonlítva és nem ő más férfi vagy ábránd képekhez. Így bukott el a hosszú haj projekt is. Marco Hietalanak király a hosszú lobonc, de a párom a rövid hajának már a nyomába sem ér.

Viszont mikor a páromnak vannak olyan megmozdulásai, amik emlékeztetnek miért tudtam őt megszeretni, azok ma is hormonfröccsként hatnak rám éz érzem a lángot.

2019. jan. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10 éve vagyunk házasok, a mai napig tudok szerelmes kiskamasz módjára tajnogani érte, de ez sosem a külsejének szól. Nem azért, mert változna, vagy mert nem tetszene, hanem mert ahogy anno is az fogott meg, úgy most is a lelkét szeretem, a személyiségét, azt, ahogyan bánik velünk...
2019. jan. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

a szerelem nem arról szól, hogy átalakítod a másikat, és ő feladva az autonómiáját, preferenciáit, olyanná változik, ami neked az ideálod.


a párod nem egy katalógus termélke, amit paraméteek szerint kiválasztasz, és ha nem tetszik, aki kicserléed, reklamálsz.


a szerelem az elfogadásról szól, és a másik tiszteletéről nem arról, h. úgy ugráljon, ahogy te fütyülsz, szerencsétlen ostoba!

2019. jan. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!