Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mivel lepjem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mivel lepjem meg a párom valentinnapkor! Lenne valami ötletetek?

Figyelt kérdés

Lány vagyok a páromnál 6-èvvel fiatalabb ès nem igazán szoktam neki ajándèkokkal olyan nagy örömöt okozni! Ellentètek vagyunk

Nem igazán van ötletem,hogy mivel lephetnèm meg! Nem egy romantikus lèlek! Szeretnèm,hogy tènyleg örüljön valaminek úgy igazán!



2019. jan. 24. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Extra szex!
2019. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem romantikus lélek akkor hagyjátok a francba a Valentin napot. Leginkább az összes mindene kilesz tőle, hogy minek kell ezt a nyálas kamuünnepet ünnepelni meg ajándékozgatni a semmire. Az a legnagyobb ajándék neki, ha megbeszélitek, hogy nem foglalkoztok a Valentin nappal. Az összes férfi ismerősömnek herótja van tőle.
2019. jan. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jönnek a kanos férfi kommentek ...( extra sopás, extra szex ) 3..2..1
2019. jan. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem csak a ferfiak utalják én nőként utalom és feleslegesnek . Semmi ertleme felesleges pénzkidobás , kötelező erőltetett nap
2019. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Sz-szel kezdődik, opással végződik, és nem a szentképlopás!
2019. jan. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A párom is és én is utáljuk a valentin napot. Nyálas ömlengő képmutatás.

Ha épp szerdán jut eszembe hogy mennyire szeretem akkor veszek neki virágot vagy meglepem valamivel. Akkor van "valentin nap" amikor akarjuk.

2019. jan. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sok lehetőség van: hatalmas nagy veszekedés, nagy t×nrúgás, kitakaríttatni vele a lakást, elmenni vele 3h.-n át tartó vásárolni totál fölösleges dolgokat, 2db, nyálas szerelmes film kötelező megnézetele vele.
2019. jan. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) amikor a valentinnap lesz pont 14-èn leszünk egy èvesek ès hèt honaposak :)
2019. jan. 26. 04:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja hogy még hónapfordulókat is ünnepelgettek... Hány évesek vagytok 14?
2019. jan. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Dehogy ünnepeljük! Csak számon tartom ennyi!
2019. jan. 27. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!