Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire aláztátok meg magatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire aláztátok meg magatokat, mennyire loholtatok a mostani párotokért, feleségetekért?

Figyelt kérdés

Volt hogy reménytelennek láttátok?

Például nem írt vissza vagy nem vette fel a telefont és ti mégis "küzdöttetek érte" feladva a "méltóságotokat" a büszkeségeteket?


Ezek után hogyan tudott férfiként tekinteni álmaid nője?


Hogyan sikerült megváltoztatnod a vonzalmát irányodba?



Sikertörténetekre vagyok ezúttal kíváncsi.



2019. jan. 27. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Megcsináltam neki egy melót. Akkor beszéltünk 2-3 mondatot.

2 hét múlva véletlenül találkoztunk. És elhívtam kávézni.

Még aznap este nála aludtam.

Pár nap múlva ott laktam. Ő kérte.

2019. jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Semennyire. Mindketten akartuk egymást az első randi előtt is már (évek óta jóban voltunk), így onnantól, hogy nyilvánvalóvá vált a kölcsönösség, egyikünk sem tepert jobban a másiknál. 10 éve vagyunk házasok. 😊
2019. jan. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Csak akkor add fel a büszkeséged,ha tudod: elbaztad ,de még lenne esélyed. ( mondjuk 50%).
2019. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Második randi után együtt aludtunk és azóta együtt is vagyunk.
2019. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Ha megalázkodsz előtte nem fog többet férfinak nézni. Ha valamilyen megfontolásból veled is marad, akkor se. Max jobb híján marad veled, vagy hogy kihasználjon.
2019. jan. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Nincsenek ilyen sikertörténetek, mert ezek a dolgok nem így működnek.
2019. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

meg alázni nem alázom meg magam nem a büszkeség miatt hanem tudom hogy ő nem szeretne egy olyan férfit aki megalázza magát csak azért hogy egy nő kedvébe járjon...


nos a büszkeségemet az elveimet félre dobom félre is kell dobnom mert ha tényleg akarom őt akkor fel kell tennem mindenemet hogy az enyém legyen! (de persze ez nem ilyen egyszerű.....)


bókolni kell neki meg mutatni hogy mennyire ügyes is vagy akár zene akár munka akár bármely szak-értelem amit használni tudsz az életben

persze a megfelelő kondíció sem árt, az igényességbe pedig bele sem kezdek mert az a legfontosabb

ott van még az udvariasság, illem szabályok hogy egy hölggyel hogyan kell viselkedni és bánni elvégre a tudtára kell adni hogy ő számomra különleges nem pedig csak egy egyszerű hús darab/termék!


én mondjuk már jó pár éve kiköveztem magamnak az utamat (tanulás szakma éretségi mester képzés saját üzlet stb) de aztán egyszer csak megláttam őt és most csak ő rá tudok gondolni és ez a kikövezett ut teljesen szét eset

lényegében már nem a szakmámban akarok elhelyezkedni hanem azon ügyködni hogy közelebb kerüljek hozzá és a hangom elérjen hozzá

az érték rendem felborult a becsület és elvek amire oly büszke voltam nem számít mind addig amíg ő boldog egészséges és engem szeret


köpök a becsületre köpök a királyra! :D a véreb tronok harca

2019. jan. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!