Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nálatok hátrány hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok hátrány hogyha a nektek udvarló fiú egy kicsit félénk az elején?

Figyelt kérdés
Szóval ha néha elpirul kissé zavarban van mikor veletek beszél vagy hogyha randi végén csók helyett arcra puszit ad?

2019. jan. 27. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem pont ez jön be.
2019. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Igen. Én férfit akarok nem ovodást. Ha akar valamit akkor mutassa meg,mondja meg ne kerülgesse itt a forró kását.! Aki még ezt csinálja az nem férfi hanem fiú
2019. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
2-es, ha azt hiszed ezen dől el, hogy valaki férfi vagy fiú, akkor nagy homályban élsz. Viszont nyilván kevésbé férfi, aki félénk, de nem csak ez számít.
2019. jan. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Én kifejezetten örülnék neki. Introvertált vagyok és nagyon elegem van a nyomulásokból, a napját sem tudom mikor randiztam utoljára.
2019. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom miért kellett lepontozni.
2019. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Lepontozták szegény csajt, mert konkrétan a kérdésre válaszolt xDDD

Szégyen ami itt folyik

2019. jan. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Az arcrapuszi lehet osszezavarna, de ha utana ugyanugy keres es randizunk es legkozelebb esetleg mar a csok is megy, akkor oke.
2019. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

@6: Ezért kellene már a pontozást átalakítani. Nem hasznosságot kellene mutatni, hanem, hogy X értékelőből hány ért egyet vele és hány nem.


A kérdésre válaszolva: rengeteg ember van, biztos van olyan, akinek ez tetszik. Viszont azt is számításba kell venni, hogy a nő, akinek ez tetszik nem elég határozott, akkor jó eséllyel randi se lesz az egészből. Úgyhogy oké, hogy nem nyomulsz, nem kell az első alkalommal rögtön megdönteni, de éreztesd a nővel, ha nőként tekintesz rá és tetszik neked (szemkontaktus, mosoly, apró fizikai kontakt stb.).

2019. jan. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs azzal baj, ha puszit ad az ember. De az is legyen határozott.

Velem volt már olyan, hogy mindig azt éreztem, hogy nem ad fog megpuszilni az illető. Csókot még nem akartam, de mindig úgy éreztem, hogy nekem kell odahajolnom.

Nem szerettem. Ha ő hajolt volna pusziért határozottan mindig az jó lett volna.

2019. jan. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!