Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehetne ebből kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ebből kapcsolat vagy bármi?

Figyelt kérdés
Úgy érzem beleszerettem egy idősebb férfiba. kb 10 évvel idősebb, mint én. Úgy tudom elvált, múltkor arra lettem figyelmes hogy ő is néz engem. Félek kezdeményezni, hogyan lehetne közelebb kerülni hozzá, hogy ne tűnjön nyomulásnak. L 30 F 40
2019. jan. 29. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Egy nézésből nem feltételezném azonnal,hogy tetszem egy férfinak.Beszélgetéssel lehet kommunikációt kezdeményezni,aztán kiderülhet,csak rád néz néha,ahogyan másokra is,vagy többet lát benned.
2019. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elvben a férfinek kell kezdeményeznie ha komolyak a szándékai, és nem csak flörtöl.


Honnan ismered ezt az urat?

2019. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
pontosan így gondolom én is, hogy egy férfinek kell kezdeményeznie, én ebben hiszek a mai napig, arra vonatkozólag félelem is van bennem hogy én bármit is kezdjek kezdeményezni. Válaszolva munkahelyről ismerem, de nem közvetlen munkatárs és csak néha látom
2019. jan. 29. 19:54
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Ha beszélgetést kezdeményezel az nem jelent rástartolást.A munkatársaimmal szoktam néha beszélni,azokkal is akik csak az emeleten vannak.Sőt a liftben is megszólalok,pedig elég aszociális vagyok.
2019. jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Rockarc ***** válasza:
0%

Pont igy vagyok egy veled hasonlo koru leanyzoval. Neha talalkozunk nagyobb meetingeken, de csak latasbol ismerjuk egymast. Az osszes jelet produkalja, de sokkal fiatalabb nalam. Tetszik, utanakerdeztem, lecsekkoltam, de tenyleg soknak gondolom a korkulonbseget.


Igazabol nem akarok tole semmit, de lehet elhivom egy kavera, hogy valahogy azert dijazzam a probalkozasat, es el tudjam mondani neki, hogy ne varjon ram.


42F

2019. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon szép dolog ez, de lehet hogy, tényleg csak plátói szerelem, hiszen nem tudsz róla semmi konkrétat és istenigazából nem ismered? Lehet másképp gondolkoztok az életről.

Lehet a boldogság máshol talál rád vagy másnál.

A férfi az aki hódít mert ő is akarja a kapcsolatot annyira hogy bátorságot vesz ahhoz hogy kifejezze a vonzalmát és az adott Nő az aki méltó rá.

2019. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Hogy szerethettél volna bele, ha szóba sem álltál még vele? Kislány, fel kéne előbb nőni. Rád nézett... Csak nem neki is van szeme?
2019. jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Ha van olyan személy az életedben akinek a figyelme rád irányul ténylegesen, azt mindenképpen becsüld meg, mert gyakran olyan ehetőséget szalaszt el az ember ami ott volt előtte tálcán, és mégis vak volt, hogy lássa érezze. És nem tudhatja az ember mit hoz a jövő lehet az a személy sem lesz ott örökké.

Tudni fogod kitől kapsz igazi érdeklődést, ki az aki beléd lát, a személyiséged belsejébe, hibáiddal félelmeiddel bizonytalanságoddal együtt, és ki az aki csak flörtöl.


Fontos az is hogy hasonlóak legyetek kicsit hasonlóan gondolkodjatok az élet nagy dolgairól.

2019. jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Fontos, hogy ő a vadász. Te meg az vagy, aki kedvesen mosolyog rá, dobálja a biztató jelzéseket felé.
2019. jan. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!