Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kis kutatás: van itt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis kutatás: van itt olyan férfi aki elhagyta "álmai nőjét" hátha talál még nála is jobbat? Viszont azóta is egyedül van? 🤔

Figyelt kérdés

Kedves férfiak! (Vagy akár nők 😌)


Kíváncsi lennék valós történeteitekre.


Egész életedben vágytál egy tipikus nőre, aki kapcsán megfogalmaztad a konkrét elképzeléseidet: külső, belső, szexualitás, célok, szenvedélyek, humor... Stb. Majd tudat alatt sikerült is Őt bevonzani. Csodálkoztál is, hogy erről A Nőről álmodoztál és most a tied lett, veled van.

Minden csodálatos volt, boldoggá tette a mindennapjaidat, támogatott és önzetlenül szeretett téged, még akár a szexben is olyan dolgot mutatott amitől szinte függővé váltál.

Majd ahogy telt az idő (az évek), és természetesen lettek konfliktusok: úgy döntöttél, hogy elhagyod. Abban a reményben, hogy hiába ő az a nő akiről álmodoztál, hátha van / lesz olyan akivel még nála is jobb lesz minden?!

De nem így történt. Rájöttél, hogy egy igazi ritka gyémántot dobtál el, hogy mindenkinek vannak hibái, és hogy ha erősebb lettél volna akkor még mindig azt A Nőt ölelnéd. Azt A Nőt akihez egyszerűen senki más nem tud felérni.


A fenti szituáció csak példa! Bármilyen hasonló vagy így megélt élethelyzetekre lennék kíváncsi. Arra is, hogy ha így volt: mennyi idő kellett a felismeréshez?

Ha nehéz róla beszélni, kifejteni, akkor csak néhány szóban is elég ha leírod, vagy akár privátban is várom a történteket.


Köszönöm szépen, ha megtisztelsz a magánéleted egy szeletével!


Szép napot!



2019. jan. 27. 16:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Nézd, én őszinte leszek. Hibát követtél, el. De ezen már nem tudsz változtatni. Én soha nem hagytam volna el.

Enged őt el had legyen boldog mással.


Neked azt tudom javasolni, hogy ilyet többet ne csinálj ha valaha is találsz valakit akivel hasonlóan közel tudtok kerülni egymáshoz.



Hány évesek vagytok egyébként?


F31

2019. jan. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom,kinek mi,én maradok annál,hogy jobbra törekedjek az életben,a sötét időszakom után,lehet ebben is jobbat szeretnék,ha úgyse kapom meg,akkor is boldog leszek:)
2019. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
A szex részt kivéve csiszolatlan gyémánt voltam neki. De nem kellettem, mert jobbat akart. Én fejlődtem, továbbléptem, ő meg vhol éli a kis uncsi életét.
2019. jan. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Én nem csináltam ilyet,akivel szakítottam, annak mindig oka volt.

Két lehetőség van:

1, idióta voltál és tulkomplikpatad az egészet és ezért dobtad

2, utólag idealizalod a nőt

Neked kell tudnod, hogy melyik, mindképp túl kell tenned magad a dolgon. Ha szingli, akkor pedig menj könyörögni neki egy csokor virággal, ha olyan típus, akkor ajándékot is vigyél neki, legyél alázatos és esedezz az elnézéstért. De csak akkor, ha szingli. Felkészülve arra, hogy nemet mond.

2019. jan. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
( a szexet úgy értem,hogy nem tudtam neki extrákat mutatni,de tanulni képes lettem volna,ahogy tettem is később,mással. Mindegy. Remélem mostmár legalább magának beismeri ,hogy mekkora marha volt.#3as voltam)
2019. jan. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Èn csak jobbat találtam tőle.
2019. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
Mindig egyre jobbak a kapcsolataid, mert fejleszted az önismeretedet, tehát körültekintőbben választasz számodra megfelelő embert és megtanulsz együtt élni.
2019. jan. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen. De én azért hagytam el, mert nem akart gyereket. F 40
2019. jan. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, megtaláltam álmaim nőjét, akire mindig is vágytam, külsőleg-belsőleg minden passzolt, és ösztönösen ügyeltem rá, hogy minden korábbi kapcsolatomban elkövetett hibát ne kövessek el. Közel egy évig a világ legboldogabb férfijának éreztem magam. Aztán egyszer elfelejtett kijelentkezni abból a gmail fiókból, amit még a megismerkedésünkkor használt, én meg megláttam, hogy közben több férfival levelezgetett és azt is, hogy nem is olyan régen az egyik járt nála. Életemben nem fájt semmi olyannyira, és a mai napig sem tudom, mi a fene értelme volt mindennek, de már nem is érdekel.
2019. máj. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, nemrég volt egy ilyen esetem. egyből megtetszett az adott nő személyisége, de voltak hátráltató tényezők mindkét fél részéről, közben pár "jóakaró" is közbelépett, így nem mentem bele. Azóta gondolkodom rajta, hogy jól tettem-e, de szerintem jól 8mégha valóban top 10-es lett volna a nő), majd megpróbálkoztam a barátság fenntartásával vele. Erről még nem tudok nyilatkozni.
2019. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!