Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Viszonyt folytatok egy nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonyt folytatok egy nővel, akinek van egy gyereke mástól. Érdemes lenne szakítani vele mielőtt beleszeretek?

Figyelt kérdés
2019. jan. 30. 04:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%
3-as, zseniális kritika ;)))
2019. jan. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%

A nő és a gyerek érdekében hagyd ott most őket, mert nem nőttél és értél meg egy ilyen kapcsolathoz. Főleg, ha a nő eddig sem titkolta a gyerekét. Ha meg tudtad, akkor meg egyáltalán minek kezdtél ki vele. Ez az oltári nagy bunkóság.


Nekem is van gyermektelen párom már közel 1 éve, miközben nekem van 2 gyerekem is mástól, de ha ilyen kojelentést tett volna, mint te, akkor nem lennénk együtt.

2019. jan. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez egy saját magadnak feltett kérdés, a választ neked kell tudnod! Van aki bevállalja, van aki nem.
2019. jan. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Aranypanda válasza:

Mivel hárman vagytok, akkor tudtok együtt élni, ha mindenki kedvel, szeret mindenkit.

Ha a gyerekkel nem jöttök ki jól, akkor hiába szereted az anyukát. Az is gyakori, hogy egy kisfiú félti a pozícióját, és betolakodóként utálja az új pasit. Vagy az apja riválisának tartja, és nem fogja szeretni. Ezen kívül sok gyerek dirigàlja az anyját, amit rossz nézni. Ilyen esetekben jobb menekülni.

2019. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem találkoztam még a gyerekkel.
2019. febr. 5. 15:29
 16/18 anonim válasza:
Minek kell alapból viszonyt folytatni másokkal? Ha nem szereted a párod akkor legyél tökös, hagyd ott! De nem, inkább csaljuk meg egy anyával az sokkal egyenesebb döntés...
2019. febr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nincs párom te bunkó.
2019. febr. 6. 15:11
 18/18 WoodyHUN válasza:
Az én páromnak is van mástól egy fia. 9 éve együtt vagyunk született még 2 közös gyerekünk. Mind 3 apának szólít és ez mindenkinek teljesen természetes. Hol van itt a probléma? Ha szereted és Ő is Téged,akkor sima ügy!
2019. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!