Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon mennyire rossz azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mennyire rossz azt várnom, mikor már egyre több a baj, hogy majd jön valaki az életembe, akibe beleszeretek és jobb lesz?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy helytelen mástól várni a megoldást, és igyekszem magam boldogulni, de olyan boldoggá tenne, ha legalább szerelmes lennék, ha tudnám, hogy szükség van rám.
2015. júl. 23. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Várod a pénzes zsákot, akibe beleszeretsz és ő viszonozza? :)
2015. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem kell más pénze. Csak ha szerelmes lennék, az elfoglalna, kicsit boldogabbá tenne és már ettől jobban érezném magam, jobban kelnék, és könnyebben menne a nap.
2015. júl. 23. 19:01
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha csak várod és várod és nem teszel semmit annak érdekében h történjen valami akkor aztán várhatod.
2015. júl. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Várni lehet,de először is belül rendben kell lenned,és meg kell tanulnod egyedül is boldogulnod és jól érezned magad.Utána jöhet a társ,amiért szintén dolgozni kell.Nyitottabbnak,pozitívabbnak kell lenni,sokat mosolyogni,megadni a kellő bátorítást annak,aki közeledne feléd.Ehhez meg azért járni kell szórakozni,közösségbe,ide-oda.
2015. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne várj, cselekedj. Pl: találkozzunk, beszélgessünk :3
2015. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem akkor jött, mikor már nem volt szükségem rá... Úgy értem, hogy önmagamban is képes voltam teljes életet élni, boldog lenni. Korábban, amíg csak egy "valakire" vágytam, addig az is jött... valaki, akivel ideig-óráig működött a dolog, de nem lettem tőle boldogabb egyáltalán.

Így, hogy nem volt számomra létfontosságú, hogy legyen valakim, olyan társra leltem, amilyenre mindig is vágytam!

2015. júl. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!