Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tùl hamar beleszeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tùl hamar beleszeretek a pasikba?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén hangzik, pláne h sose volt kapcsolatom. Vagy pont ezért nem tudom. De az elmult egy évben rájöttem h nagyon hamar megkedvelek pasikat aztán persze ők nem lépnek, vagy csak nem veszem a jeleket. Most volt egy pasi akivel egy buliba tök jól elvoltunk, majd véletlen egy baráti társaságba megint összefutottunk, de nem hiszem h egymás esetei lennénk meg tudom h neki van v volt egy kiszemeltje, bár az nekem is volt de róla már letettem. A lényeg h ha nézem és ezt észreveszi elmosolyodik, meg tök aranyos, örül ha meglát, illetve már egyszer célzott rá de társaságba h mennek bulizni kellenének csajok mint pl én, de mire észbekaptam már más volt a téma. Lehet gyerekes vagyok, de napok óta rá gondolok, pedig nem az a tipikus férfiideál számomra.

24/L


2015. máj. 30. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem a férfiakat kedveled meg gyorsan, hanem túlteng benned a vágy törődés, kedvesség, szeretet hiányában.
2015. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
58%
Vágysz a szeretetre,kapcsolatra.Ezzel nincs baj,de tegyél is érte!Legyen több önbizalmad,tanuld meg,lesd el másoktól a flörtölés,hódítás fortélyait.
2015. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!