Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha ezzel válaszol egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezzel válaszol egy lány akkor van esélyem nála?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány. Ma egész nap beszélgettünk (írásban) és rájöttem hogy rengeteg közös dolog van bennünk. Nagyon negértjük egymást és mindent megadnék azért hogy ezzel a lánnyal összejöjjek. Témánk végtelen van, meg tudom nevettetni bármikor, nagyon okos és intelligens. A beszélgetés végén megírtam neki hogy nagyon jó volt vele beszélgetni és szebbé tette a napomat. Annyit válaszolt hogy örülökés egy vigyorgós szmájli. Szóval ezek szerint én neki nem tettem szebbé a napját? Nem ismerjük nagyon egymást párszor találkoztunk élőben, de szombaton lesz a 2. randink.Harcolnom kell hogy megkapjam, mert utasított már el. Szerintetek összejön?
2019. febr. 1. 00:02
 1/8 gumikacsaszerzetes ***** válasza:
100%
Szerintem csak nem akart túl nyálas lenni, túl kétségbeesettnek tűnni azért válaszolt ilyen visszafogottan. Ami meg a második randit illetti semmit sem siettes, légy türelmes, de ha az alkalom adja akkor ne félj lépni.
2019. febr. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ezt bárki meg tudná válaszolni azonnal jósdát nyitna és garanciát vállalna a jövőbeni történésekre.
2019. febr. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Rockarc ***** válasza:

Ez nem egy oszinte valasz. Szerintem ennel tobbre ne szamits. Barmikor el fog chat-elni veled, de komoly dolog ebbol nem lesz, ennel joval direktebbek azok a nok, akik akarnak toled valamit.


42F

2019. febr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Rá fogsz fázni. De fel a fejjel, az első pofon a legnagyobb, aztán a többit lassan megszokod. AZ ÉLET SZAR.
2019. febr. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szóval örül,és kész.Ilyen illedelmes válasz.Szeretlek,örülök.☺

Persze lehet csak ennyire visszafogott.Harcolni azért még nem kell,ha elmegy veled 2.randira akkor még van esélyed.

2019. febr. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

hat szerintem ez meg semmire sem garancia..

Eleg sok olyan srac volt az eletemben,akikkel hajnalig beszeltem,es imadtam,mert rengeteg volt a kozos tema,ugy irasban mint eloben...jokat tudtam nevetni veluk,mert nagyon talalt a humorunk is. Csak a bokkeno az volt,hogy en nem akaratam semmit toluk. Hiaba ereztem jol magam,hiaba tudtunk orakat beszelni,es hiaba kedveltem oket nagyon,valahogy nalam sokszor nem pattant langra a szikra.. (igazabol szikra sem volt ..)

2019. febr. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudni akarod a választ? Hívd el egy találkozóra! Ha hárít, akkor nem kérdés, hogy ennél több nem lesz, ha hárít, de alter időpontot ajánl, akkor van még esélyed, ha pedig belemegy, akkor jó úton jársz!
2019. febr. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért ennyiből ne várd, hogy belédszeretett. Én akkor is ilyen visszafogottan/viccesen válaszolok, ha bejön a másik. Az, hogy párszor beszéltünk meg egyszer láttam, még semmi. És sok férfi nem bírja a nyomulos nőket,úgyhogy szerintem ő is ezért válaszolt csak ennyit.
2019. febr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!