Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért kérdezi azt hogy mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezi azt hogy mikor megyek már hozzá és mikor megyek a lakásába?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel megismerkedtem kb 3 hónapja. Nagyon tetszik nekem és elmondta én is neki. Viszont sose mondja ki teljesen mit érez. Gesztusokat tesz hogy azt éreztesse velem hogy szeret. Mikor rákérdezek hogy azért tett e ezt vagy azt mert szeret akkor mindig azt mondja hogy igen. Nem vagyok naív. Nem hiszek neki. Legyen férfi és mondja ki. Ezt neki is előadtam. Mintha még se hallotta volna.

Egy ideje kb 2 hete mikor beszélünk megkérdezni hogy mikor megyek hozzá. Van amikor azt kérdezi hogy mikor megyek el a lakására. Mikor megkérdezem hogy mit akar ott azt mondja hogy csak beszélgetni. Hagyjuk már. Persze.

Nem gondolkodom rajta hogy elmegyek. Nem bízom benne. Nem hiszek el neki semmit. Viszont kezdem megszeretni, de nem akarom.

A férfi albán és pont egykorú velem. Töri a magyart. Lehet akad félreértésünk. De érdekelne hogy mégis miért akarja hogy "hozzá menjek/elmenjek a házába". Amit én gondolok az az hogy le akar fektetni. Érdekelne mások véleménye is.

Köszike előre



2019. febr. 1. 01:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A kategóriát nem tévesztettem el ugyanis kezdek beleszeretni és ő is ezt mutatja felém (persze valószínűleg nem igaz).
2019. febr. 1. 01:27
 2/11 anonim ***** válasza:

Azért.

Ha szeretne, akkor nem így viselkedne, hanem randizni hívna, de még azt is meg akarja spórolni.

2019. febr. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik a taktikája működik, mivel kezdesz beleszeretni.


Bocsánat, de balek vagy, akire simán hatott ez a viselkedés.

2019. febr. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Hány éves vagy? Albán,.. Babám addig szorakozol huzogatod, mig nem fog fúzödsködni és ő maga visz a lakásra és megerőszakol,nai nők mikor térnek észre...

40N

2019. febr. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

Csíkos a csíkossal, foltos a foltossal.

Albán még kutyából sem kellene semmi pénzért!

Milliomodnál is kisebb esélyed van, hogy normális ember legyen! De van! Ha elég neked, menj feküdj alá!

2019. febr. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 D.Lívi válasza:
50%
Nagyon sajnálom hogy az előttem szólok véleményét kell erősítsem,de sajnos tényleg más az albánok kúltúrája és mentalitása. Inkább próbáld elkerülni mert rossz vége lesz!Ha nem mész fel hozzá hogy szexelj vele,nagy valószínűséggel erőszakol meg vagy aláz meg... Ne legyen igazink,de erre számíts!
2019. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De amugy tenyleg hany eves vagy?


Mit gondolsz mit szeretne? Sakkozni?


Ha tetszik menj fel ha nem hiszel neki es nem bizol benne, akkor mi a kerdes?

2019. febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Ne haragudj de olyan butanak tűnsz ezzel a kiírásoddal.

Albán férfihez nekem is volt szerencsém, de szexet szeretne természetesen. Aztán lehet otthon kint felesége is van kitudja. Azt tudnod kell minket nem tekintenek "komoly nőknek", mert mi rólunk úgy tartják szabad préda, itt az eu-ban nincs rend, mindent szabad...stb.

Én nem mentem a lakására sem.

Mivel nem egy világ-szokas-kultúra és vallás vagyunk sem ajánlom neked bárminemű kapcsolatot.De te tudod.

2019. febr. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ahhoz albánnak lenni, hy egy férfi szexet akarjon. Minden férfi szexet akar, ha albán, ha hottentotta. Neked meg az a dolgod, hogy megszabd, mikor engedsz neki.
2019. febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
Megeroszakolni nem hiszem hogy meg fog, de felesegul venni se. Az hidd el mar van neki. Mibe fogadunk hogy pek a csavo?
2019. jún. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!