Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért kérdezi azt hogy mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezi azt hogy mikor megyek már hozzá és mikor megyek a lakásába?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel megismerkedtem kb 3 hónapja. Nagyon tetszik nekem és elmondta én is neki. Viszont sose mondja ki teljesen mit érez. Gesztusokat tesz hogy azt éreztesse velem hogy szeret. Mikor rákérdezek hogy azért tett e ezt vagy azt mert szeret akkor mindig azt mondja hogy igen. Nem vagyok naív. Nem hiszek neki. Legyen férfi és mondja ki. Ezt neki is előadtam. Mintha még se hallotta volna.

Egy ideje kb 2 hete mikor beszélünk megkérdezni hogy mikor megyek hozzá. Van amikor azt kérdezi hogy mikor megyek el a lakására. Mikor megkérdezem hogy mit akar ott azt mondja hogy csak beszélgetni. Hagyjuk már. Persze.

Nem gondolkodom rajta hogy elmegyek. Nem bízom benne. Nem hiszek el neki semmit. Viszont kezdem megszeretni, de nem akarom.

A férfi albán és pont egykorú velem. Töri a magyart. Lehet akad félreértésünk. De érdekelne hogy mégis miért akarja hogy "hozzá menjek/elmenjek a házába". Amit én gondolok az az hogy le akar fektetni. Érdekelne mások véleménye is.

Köszike előre



2019. febr. 1. 01:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Amugy latom februari a kerdes megcsinalt azota? Bocsanat a kozonseges szoert

Es ha igen Jartok meg?

En remelem nem kell csalodjal es boldogok lesztek en csak azt irtam le amit en lattam magam korul😊

2019. jún. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!