Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Lehet ettől még ő az igazi?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akit nagyon nagyon szeretek, 4 éve vagyunk együtt. Mindent vele képzeltem el, házasság, gyerekek, együtt megöregedni. A gondolatát sem bírnám elviselni, hogy nem részese az életemnek. Tervben van az esküvő is, a családom is imádja őt. Mióta csak ismerem őt, azt gondoltam, hogy ő az igazi, az első perctől fogva, pedig nagyon nehezen jöttünk össze - 3 év barátság kellett hozzá.


Sokszor eszembe jut viszont az első barátom. Már régen vége lett, nagyjából 7 évvel ezelőtt. Borzasztóan nehezen hevertem ki. Néha beszélünk facebookon, elég sablonos dolgokról, bár mostanában egyre ritkábban.


Nemrég egy barátnőmmel beszélgettem, és szóba került a volt barátom, mert ez a lány ismeri azt, akivel mostanában randizik. Érdekelt, ezért elkezdtem róla kérdezgetni. Aztán a barátnőm egy olyan kérdést tett fel, ami azóta is borzasztóan frusztrál: hogy akarok hozzámenni a barátomhoz, ha még mindig ennyire érdekel a volt pasim?

Erre köpni-nyelni nem tudtam. Sosem terveztem vele újrakezdeni, kizárt dolog, hogy el tudnám vele képzelni a közös életet, nem is akarom, de belegondolva.. azt sem tudom elképzelni, hogy nem beszélünk.


Egészen addig biztos voltam a dolgomban, amíg a barátnőm nem kérdezte ezt. Lehet, hogy tényleg nem normális, hogy ennyit foglalkozok vele? Én nem szeretem már azt a fiút, de elkezdtem kombinálni, és az jutott eszembe, hogy mi van akkor, ha az igazinál, a nagy ő-nél egyáltalán nem jutna eszembe se a volt barátom?


Teljesen kétségbe vagyok esve. Ti hogy vagytok ezzel? Eszetekbe jut a volt szerelmetek az igazi mellett?


2019. febr. 4. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Teljesen kétségbe vagy esve xDD

Azt ugye tudod, hogy ezzel az olvasók messze túlnyomó részét provokálod. Ez a legnagyobb bajod?


Attól, hogy már nem vagy az exeddel, mindig is az életed része lesz, ez a válasz.

2019. febr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne gondolkodj ennyit ezen. Ehelyett inkább tölts több időt a jelenlegi pároddal. Egyszerűen csak eszedbe jutott az ex, és mivel ő volt az első, érdekel mi van vele. Ez teljesen normális. Maradj a terveidnél és ne aggód túl mert a pasid észre fogja venni hogy valami nem oké. Gondold át más szemszögből: hogy éreznéd magad, ha most külön mennétek a jelenlegi pároddal... rosszabb érzés lenne-e mint amikor az exeddel szétmentetek? Túl tudnál-e jutni rajta? Mihez kezdenél? Ha ezeket végiggondoltad, látni fogod hogy mi a helyes rangsor.
2019. febr. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En azt nem ertem, hogyha allitolag ennyire komoly a dolog a jelenlegi baratoddal, akkor minek alazod meg ot azzal, hogy nyilvanvaloan keptelen vagy elengedni az exedet.

Van par exem, iden ferjhez megyek, de eszembe se jutna ugy megalazni a paromat, hogy szobaalljak velük, meg olyanokat mondjak, hogy nem tudom elkepzelni, hogy ne beszeljek x exszemmel. Egyszer voltam ilyen szituacioban, amikor ilyeneket gondoltam mint te egy exszel kapcsolatban (de en akkor nem voltam kapcsolatban senkivel), hogy nem tudnam elkepzelni, hogy ne beszeljunk legalabb neha meg tarsai - na, o a leendo ferjem.

2019. febr. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy lehet az új pároddal úgy házasságot, gyereket és közös jövőt tervezni, ha még fél lábbal az exed életében vagy?
2019. febr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!