Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? A múltban volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A múltban volt egy lány akit megbántottam. S ezért megutált. Szeretem volna töle bocsánatot kérni . De a környzetem azt mondta ne foglalkozzam vele mert ezzel csak megalázkodom de mégis rosszul érzem magam e miatt.

Figyelt kérdés

2019. febr. 4. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki bocsánatot kérni. Nyugodtan kérj tőle bocsánatot de utána hagyd békén őt, ne zaklasd.
2019. febr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

A saját leked megnyugtatására ne azt használd fel,akit megbántottâl.A mùltban megtetted,most meg a jelen van.Az állóvizet szeretnéd felkavarni,és ezzel magadat nyugtatni,hogy a megbocsájtâsval nem fogsz pokolra kerülni.Ez megint hulla önző dolog.

Ha más terveid is vannak vele,akkor esetleg érdemes bocsánatkéréssel kezdeni,amùgy nem..

2019. febr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom, kérj bocsánatot, és ennyi, ....valószínű elintézi egy vállrándítással, de te jobban fogsz aludni.
2019. febr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj hallgatni mások baromságaira, egy szimpla bocsánatkérésben nincs semmi megalázkodó, főleg ha okod van rá.

Abban az esetben lenne megalázkodás, ha úgy kérnél bocsánatot, hogy semmit sem követtél el. Butaságot beszél a környezeted.

2019. febr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Engem kifejezetten dühítene,ha bocsánatot kérnél.Nekem nem lesz jobb,de ugyan olyan nagyon utálnálak továbbra is,mert vagy akkora önző,véglény hogy csak amiatt megkeress,mert jobban akarod érezni magad.Van arcod megkeresni,és felhozni azt amit már elfelejtettem,vagy próbáltam.Le se sz.... a bocsánatkérésed.Bocsás meg magadnak másképp.Térdepelj az ágy elé.(2)
2019. febr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd, akkor most azt kéne eldöntened, hogy az egós ismerőseidre hallgatsz, akik szerint gyengeség beismerni, hogy hibáztunk, és és megalázkodás legalább olyan szinten felelősséget vállalni a tetteinkért, hogy nem nem félünk beismerni utólag, hogy nem volt helyes, és mellette van erőnk bocsánatot kérni, vagy a saját érzéseidre, lelkiismeretedre, belső iránytűdre hallagatsz, ami megszólalt benned.
2019. febr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha te szeretnél bocsánatot kérni, tedd meg. Ebben nem kell más véleményét kikérni.

(A kulcsszó miatt amúgy majdnem félrenyeltem a spagettit... xD)

2019. febr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!