Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vonzzam be azt a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vonzzam be azt a lányt akit szeretek?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 éve ismerek egy lányt a fodrászom volt elég jól el voltunk.Próbálkoztam de azt mondta nem akar tőlem semmit.telt múlt az idő és egyszer be jelentette hogy elmegy.Akkor azt mondta hogy majd mikor haza jön találkozunk.Utána meg ismerkedett egy másik fiúval és ki ment hozzá németbe.Én még most is szeretem és szeretném valahogy meg szerezni mert tiszta szívemből hiszem hogy ő az a lány akit nekem szántak. de nem tudok vele még beszélni sem FB-n se máshol mert egyszer le tiltott.Még régebben hallotam a vonzásról és azt is hogy bármit/bárkit be tudunk vonzzani az életünkbe.Valaki tud valami megoldást hogy hogyan tudnám el érni hogy haza jöjjön hozzám és boldog lehessek vele? Értelmes válaszokat kérek.Előre is köszönöm!

2019. febr. 4. 18:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha neked szánta volna az ég ezt a nőt, akkor már együtt lennétek.

Tudom, hogy szörnyen nehéz, de el kell felejteni. Gondolj másra, tereld el a gondolataidat!

Sok sikert.És találd meg az igazit! :)

2019. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A vonzás törvénye konkrét személyre nem érvényes. A vonzás törvénye amúgy működik, ha jól csinálod.

Pl. kinézel magadnak egy autót, amit meg akarsz venni. Elkezdesz tenni érte (nem csak álmodozol). Dolgozol, fejleszted magad, egyre jobb szakemberré válsz. Magadhoz vonzod azokat az embereket, akiknek szükségük van a munkádra és örömmel fizetnek érte. Ezért szépen egyre több pénzed lesz az autóra. Már itt összefonódnak a szálak, hogy mindenki jól jár, de igazán csak akkor érnek össze, amikor megnézzük a másik oldalt is. Ugye az autót gyártó gyárnak is és a kereskedőnek is az a célja, hogy eladja az autót. Tehát létrejön egy win-win üzlet.


De konkrét személyt nem tudsz bevonzani, ha ő nem akar téged. Mert ha te tudnád, akkor nála nem működne a vonzás törvénye, de ugye az meg működik, csak másképp. Jó hír viszont, hogy be tudsz vonzani hasonló embert. Ne őt kívánd, hanem egy hozzá hasonlót, aki viszont hozzád hasonlóra vágyik.


Azt meg felejts el, hogy neked szántak bárkit is. Mondd ki még egyszer: szánalmas, hogy szánnak neked valakit. Ha valakit az univerzum melléd rendelt társnak, akkor megkapod, amikor eljön annak az ideje, amikor felkészült vagy rá. És hasonlóan az autóhoz, a társadért is tehetsz. Fejlesztheted magad, sportolhatsz, művelődhetsz, stb.

2019. febr. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!