Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem akarok nyomulósnak tűnni?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok nyomulósnak tűnni?!

Figyelt kérdés

Fura érzésem van, általában nagyon kevés lány tetszik, ez persze nem azért van, mert többnek gondolom magam, vagy hogy úgy érezném, hogy én vagyok az alfahím, hanem egyszerűen nem tudom, haverjaim is mindig mutogatják, hogy ezt hogy el lehetne kapni meg azt is, persze ilyenkor nekem is tetszik, de valahogy nem fog meg egyik se, szexen kívűl mást nem akarnék tőle. De viszont, most egy olyan lánnyal ismerkedtem meg aki nagyon aranyos, szép, van kisugárzása, életvidám. Egyszer találkoztunk idáig, de a találkozó után egyből rá gondoltam, van hogy 10 percenként eszembe jut és nagy boldogság tölt el,(igen 1.randi után) és ezt szeretném elkerülni, hogy ne ijesszem el, hogy nehogy nagyon nyomulósnak tűnjek. Úgy érzem szerelmes lettem.

Köszönöm


2019. febr. 5. 20:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
És azóta mi lett veletek?
2019. febr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!