Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Régi szerelem visszatért de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi szerelem visszatért de már nem ugyanaz?

Figyelt kérdés

3 éve majd meghaltam érte annyira szerettem, együtt voltunk pár hónapot de nem volt igazi a kapcsolat, én igazán szerettem és szerelmes voltam de ő elhagyott (igazából nem azért mert nem szeretett hanem összejött neki minden és mindenkitől eltávolodott, pszichológushoz járt, problémák stb.) Nagyon összetörtem és nehéz volt továbblépni.

Azóta megismertem mást, össze is jöttem vele, ez az ember igazán bizonyította hogy szeret, 1 évet együtt voltunk, nem mondom hogy annyira szerelmes voltam de nagyon sok jót kaptam tőle és jól éreztem magam vele.

Aztán most a semmiből újra visszatért az előző "nagy szerelem" és hirtelen már az első találkozásnál úgy éreztem még mindig bolondulok érte és ő az igazi. De most eltelt pár hét és észrevettem hogy már lefeküdni sem bírok vele, nincs már meg a kémia (felőlem) és nem tudok vele úgy együtt lenni, hiányzik nekem a másik akivel igazán jól éreztem magam.

Ez azt jelenti hogy eljött az idő hogy elhagyjam ezt az embert és visszatérjek a másikhoz? Csak olyan nehéz... nem akarok neki fájdalmat okozni,megbántani és olyan rossz érzés elveszteni egy embert az életünkből akit szeretünk mint embert...

Ne nézzetek hülyének, tényleg annyira nem tudom mi lenne a helyes.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit tennétek? Hogy látjátok ezt külső szemmel?


2019. febr. 7. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Most még ne akarj definitíven dönteni! Hagyj időt magadnak az átgondolásra. Mérlegelj, de szánalomból ne válaszd egyiket sem. Akkor inkább egy harmadik (negyedik...).
2019. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Ki vagy te hogy 1-ok fa..ról átülsz a másikra majd ha meguntad "visszatérsz" az előzőhöz.Ez nem így működik kisanyám.Vagy csak troll kérdés?
2019. febr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Remélem, nem fogad vissza a másik srác. Igazából egyiküket sem érdemled meg, mindkettőt magadba bolondítottad, de egyikükkel se voltál őszinte.

Most inkább maradj egyedül egy ideig, és tanulj a hibáddból.

Egyébként az a tipikus csaj vagy, aki megszokta, hogy bárkit megkaphat, és úgy válogathat a férfiak között, mint más az almákat a zöldségesnél. Megérdemelten vagy most két szék között a pad alatt, néha az ilyenekre is ráfér, hogy koppanjanak egyet.

2019. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Neked mindig az exed kell? Klassz... Kicsit sem vagy idióta.
2019. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

Ne bátsátok a kérdezőt... csak nő szegény.

😂

2019. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked mindig az kell,aki épp nincs már.Innentől kezdve meg valójában békén kéne hagyni mind a kettőt.Mert igaz,ahogy előttem írták,ez nem így működik,hogy be-ki,be-ki szálsz, mint a kocsiból.
2019. febr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Te szórakozol az emberekkel vagy mi van veled?

Sokan nem tudnak különbséget tenni a szerelem és a vágy között. Ágyról-ágyra járnak és emberek érzelmeivel játszanak, legyen nő vagy férfi az illető.

Nő létemre is hányinger amit csinálsz.

2019. febr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
* nő létedre hányinger amit csinálsz
2019. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat... Igazából nem arról van szó mint ahogy azt sokan írták hogy egyik férfiról ugrom a másikra. Itt az érzelemről van szó, hogy ki az akit szeretek és kit nem.

Vagy hogy igazából amikor elmúlik a testi vonzalom akkor az azt jelenti hogy a szerelem is elmúlt már?

2019. febr. 7. 19:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Én pl.nem arra céloztam,hogy egyik ágról a másikra ugrasz,hanem hogy az kell mindig,aki már nincs.Ha nincs szerelem attól testi vonzalom lehet,a kettő gyakran nem egymástól függ.Nem kéne egyik pasival sem lenned,magadat kéne rendbe szedni kicsit előbb(6)
2019. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!