Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy érzed magad, ha megtudod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érzed magad, ha megtudod valakiről, hogy szerelmes beléd?

Figyelt kérdés
Ha megtudod egy fiú/lány barátodról, akit szintén kedvelsz, de nem vagytok/lesztek/lehettek együtt, hogy szerelmes beléd, hogy érint, hogy érzed magad?
2019. febr. 7. 20:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

Az attól függ hogy miért nem lehetünk együtt..

Vélhetően örülnék neki és azon lennék ha régóta ismerem hogy alakítsunk a dolgunkon.

2019. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

Ha én is szeretem repülök...

ha én nem szeretem őt úgy, attól még kedvelni fogom és elfogadom, ez olyan amiről nem tehetünk, jön alapból vagy nem jön.

2019. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
Szétdugom.
2019. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nincs szebb ajándék, amit ember adhat. Biztos nagyon meghatódnék, és örülnék neki. Sajnos nekem még nem volt benne részem, és már nem is lesz, mivel időközben megöregedtem.
2019. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Ha én nem viszonzom, akkor nagyon kellemetlenül.
2019. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem ő mondja el, csak valahonnan megtudom, akkor elég furán. Azzal sem tudok mit kezdeni, aki csak apró jeleket mutat felém. Nem tudom megfejteni az ő gondolatait, és hogy nekem mit kellene erre reagálnom. :)
2019. febr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az jobb lenne hogy konkrétan (jobb híján) leírnám facebookon neked, hogy szeretlek?

Van aki jobban szereti ha csak körül van írva ki van mutatva.


Ha valakinek bókolok és egyoldalúan keresem, annak egyértelműnek kéne lennie. Már ha nem terhes számára az egész karakterem melyet próbál leépíteni.

2019. febr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha nem viszonzom, akkor nagyon kellemetlenül érint és bármiféle barátságnak is vége onnantól kezdve.
2019. febr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

Azért ez durva utolsó. Tehát ne is merjen neked szerelmet vallani akinek nem küldesz konkrét jelet vagy érdeklődést?

Véget vetsz egy barátságnak..? Tőrlöd tiltod ignorálod válasz nélkül hagyod?


Remélem, ha ilyen helyzetbekerülnél veled soha nem fognak így bánni..

2019. febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy utolsó, hogy kész forgatókönyvet kreáltál a dologból. Nyilvánvalóan nem tiltanám, törölném, ignorálnám vagy hagynám válasz nélkül a dolgot, ez még idegennel szemben is bunkóság, hát még baráttal szemben. Nem. Leülnék és őszintén, egyenesen megbeszélném az illetővel, hogy nem tudom viszonozni az érzelmeit és amiért megjelentek a kapcsolatunkban érzelmek, így nem is tudom folytatni ezt a barátságot. Volt már erre példa és képzeld, teljesen normálisan fogadta az illető. Nekem nem fér bele az, hogy valaki olyannal barátkozzak, aki többet akarna tőlem és az sem, hogy én barátkozzak valaki olyannal, aki felé érzelmeim vannak. Nekem ez nem fér bele a barátságba, kész és pont. Szerintem ez még így is a korrektebb eset, mint folytatni a barátkozást és közben reményt kelteni a másikban, hogy ebből valaha lehet több is, amikor nem.
2019. febr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!