Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány ismeretlentől az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány ismeretlentől az alábbi szerelmes üzenetet kapja, ahhoz mit szól? Válaszol rá vagy szó nélkül hagyja?

Figyelt kérdés
Mikor megláttalak szomorúan ültek az ágakon a harmatcseppek. Mikor megláttalak tündöklő napként ragyogtál fel, fényt hoztál lelkembe. A szomorúság nem fészkelt tovább a szívemben. Most itt állok, de szavaid nem hulltak porba. Tüzet gyújtasz, fakó napjaim kivilágosodnak. Szeretlek, mert gyermeki énemet benned érzem. Szeretlek, mert magam is jobban szeretem Veled. Amikor együtt futottunk az idegen világ idegen egei alól, akkor közösen szállt a lelkünk valahová magasabbra. Te vagy az angyal, aki kopogtat ajtómon és a vágytól megittasulva átvezet engem egy csónakon a szerelem tengerére, ahol eggyé válhatunk Te és én. Amikor látlak, Hold fénylik a szívemben. A harmatos füveket felszárítja a reggel. A tompa morajokat hallom, majd átkiabálsz nekem a túlpartról és szökünk valahová együtt az igaz szeretet cseppjeit kortyolgatva. Velem jössz a képzelet vontatta hajón és berobogunk egy illatos világba, ahol jázminok integetnek, fák suttognak, magukhoz ölelnek a bokrok, élünk egy mámortól ittas világban, egymásba fogózunk és még Isten is csókot dob felénk. Gyere velem, induljunk el az úton.
2019. febr. 2. 22:40
1 2 3 4
 1/36 Clay Morrow ***** válasza:
84%

Belekezd olvasni majd: [link] ,


aztán meg kitörli vagy úgy hagyja.

2019. febr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
67%

Uh, hat, illedelmesen megkoszonnem, de a harmadik sortol nem olvasnam tovabb.

Nem azt mondom h ez nem az en vilagom, de igy ismeretlen hapsitol ez tuuull...gaygej.

2019. febr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
64%

Lányok, ezt válaszoljátok vissza erre:

Tudod hol a Szahara? A lábaim között.

2019. febr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Azt hittem, van valami szépség a szövegben, de belátom tévedtem.
2019. febr. 2. 22:48
 5/36 anonim ***** válasza:
40%
Egyébként nagyon szép írás, de nőnek ne küldd el. 🙂
2019. febr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
86%

Nem vagyok romantikus nem tudok az ilyen nyálas dolgokkal mit kezednei

Örülni végképp nem örülnek azt hinnem hogy az illető aki küldte tuti mentális beteg . Nem írnék vissza az tuti. Mondjuk senkinek sem irok vissza aki ismerkedni akar mert én nem akarok ismerkedni

N24

2019. febr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
96%
Cukormáz. Nekem nem tetszik. A kevesebb néha több. ;)
2019. febr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Már késő. Egyébként nem válaszolt rá, valószínű nem is fog. Ma nem ez a divat. Lehet, hogy a Szia! Du..unk? jobb lett volna. A mai világban, az úgynevezett fogyasztói társadalomban, a reklámok, a média uralta világban már nem az érzelmek uralnak mindent. Lehet, egy kicsit szentimentális lett, de belülről jött. Valószínűleg már rég kitörölte és jót mulat valahol a barátaival.
2019. febr. 2. 22:59
 9/36 anonim ***** válasza:
89%

Gusztustalanul giccses csöpögés, ha egy szemernyi ízlése is van a csajnak, örökre elásod magad nála.

Egyébként meg egy névtelen üzenettel eleve elásod magad a legtöbb nőnél, nem komálják a gyávaságot.

2019. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

"Cukormáz. Nekem nem tetszik. A kevesebb néha több"

Mitől lett negédes számodra?

2019. febr. 2. 23:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!