Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire számít az hogy egy férfinek milyen illata van?

Figyelt kérdés

Mennyit tud növelni egy

egy veletek ismerkedő férfi esélyein ha kellemes, jó illata van?



2019. febr. 9. 16:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Fontos de nem pacsuli!!!!
2019. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az illat döntő fontosságú egy kapcsolatban. De nem a parfüm, hanem a pasi saját illata. A tapasztalat az, hogy akinek az illata bejön, azzal hosszú távon fennmarad a szexuális vonzalom, ezt hívják kémiának. Ahogy valaki már írta, ezen tud dobni egy jó parfüm, de nálam nem ez a döntő, mert a parfüm alatt is érzem az eredeti illatát a pasinak. Alapból érzékeny vagyok a szagokra, a szerelmem takaróját, párnáját is ellopom, ha ő nincs ott. :)

N/37

2019. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Peldaul hasznaljon dezodort meg parfumot. Ne legyen rohadas szaga az izzadsagtol.
2019. febr. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az rontja az esélyeket, ha büdös - tehát vagy kellemetlen izzadtságszaga van, vagy számomra büdös kölnit/parfümöt/dezodort használ (pl. csokis... fujjjj). Nem KIFEJEZETTEN NÖVELI az, ha jaj, de fincsi a parfümje.
2019. febr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Férfi válaszoló vagyok, ezért a nőkkel kapcsolatban tudok válaszolni.


Külön kell választani az ember saját illatát (testszag, hehe) és a parfümöt.


Utóbbit mindig lehet választani és befolyásolni.


De előbbinél, ha a lánynak kellemes saját illata van, az nagyon vonzó tud lenni. Főleg, a haj illata szokott megfogni, ha vonzó.


Akkor jöttem rá, hogy mi is a kémia, betegnek hangzik, de amikor egyik exemmel reggel felébredtem, az esti heves szex miatt kicsit megizzadtunk és nekem reggel az izzadságszaga is beindított. Na ez a durva kémia. :D

2019. febr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!