Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/lányok. Nálatok számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok. Nálatok számít, hogy milyen végzettsége van a férfinek?

Figyelt kérdés

Nos a kérdésem az lenne, hogy társkeresés céljából Pl: A nőnek van egy Főiskolai végzettsége, eközben akivel ismerkedtek férfi megtudjátok, hogy egy szakmunkás végzettsége van.

Rengeteg helyen látom,hogy akinek főiskolai végzettsége van az azzal jön össze, akinek egyetemi az egyetemistával. De egy főiskolás végzettséggel és szakmunkás képesítéssel nem jönne össze. Miért ? Ez mindenkitől kérdezem. Ez taszít hogy valaki nem tanult tovább?


UI: én is szakmunkás képesítésem van viszont jól megélek belőle ( Külföldön persze ) havi 1,5millió a keresettem nettóba. Akinek van egy egyetemi végzettsége Magyarországon az sehova sem kell. Most mindenhol megfizetik a szakmunkásokat már Magyarországon is nettó 400-at simán meg lehet keresni, ha jó helyen keresgélsz.



2018. jún. 8. 17:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%

Általában akiknek hasonló a végzettsége, azoknak jobban egyezik az érdeklődési köre és a világképe. De mindig vannak kivételek.


Én jártam egyetemre, de olyan szakmában kötöttem ki, amihez egy OKJ elég. A kolléganőimmel nagyrészt elég jól kijövök, de ha véletlen 1-1 idegen eredetű szót használok, már nem biztos, hogy megértik. Óriási szakadék lehet egy szakmunkás és egy értelmiségi között.

2018. jún. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
54%
pont ezért egyre vonzóbb a szakember kinézel igényesen faksza séró izom plusz ennyit keresel akármelyik lányt megkapod kb
2018. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%

"Akinek van egy egyetemi végzettsége Magyarországon az sehova sem kell."


Persze, orvosok, gyógyszerészek, fogorvosok, ügyvédek, ügyészek, mérnökök, programozók, mind, mind munka nélkül, szükség sincs rájuk.


Nem jönnék össze olyan szakmunkással, aki többre tartja magát másnál. Bibibi, én külföldön többet keresek, mint te otthon a diplomáddal. Na, ilyen pasi nem kéne.

2018. jún. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
#2. Azért nem így működik akárkit megkaphatok, viszont jól jelenek meg, jó kocsim van sokan megnéznek ez miatt és azt hiszik,hogy valami tulajdonos vagy bankár vagy ügyvéd vagyok..
2018. jún. 8. 18:15
 5/28 iamaveryniceguy ***** válasza:
97%

"Akinek van egy egyetemi végzettsége Magyarországon az sehova sem kell. "



Ahahaha 😃 nem azért nem fogsz kelleni a nőknek, mert szakmunkás vagy, hanem mert nutuska

2018. jún. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
16%

hat ennyi külsőség a lényeg eltudod vinni ide oda és nem úgy mondod hogy szaki vagyok hanem hogy pl münchenben dolgozom a käsenbau nak pl akkor máris jól hangzik

mit dologozol

szállítmányozás építésfelügyelet

na mennyivel jobb mint a szaki

2018. jún. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%
Én (még) nem vagyok diplomás, de úgy érzem, hogy egy enyémhez hasonló szakot végzett (vagy szintén még csak végző) férfival lennék a leginkább egy hullámhosszon minden téren. Azért gondolom így, mert nálunk már az egyetemi évek sem teljesen úgy zajlanak, mint a legtöbb más szakon, ezt látom és érzem a más szakokon tanuló barátnőimmel való beszélgetéseinkből is, már a közös programok szervezése sem megy valami gördülékenyen, több kapcsolatom is megszakadt már amiatt, hogy sosem értem rá, amikor mindenki másnak jó volt az időpont. Most éjjel-nappal tanulok, később éjjel-nappal dolgozni fogok, a legtöbb szakmában ilyen nem igazán van és nem hiszem, hogy működne úgy egy párkapcsolat, ha az egyik fél szinte soha nem ér rá, a másik pedig hozzászokott, vagy arra vágyik, hogy minden délután lemenjünk együtt a parkba sétálni, minden este megnézzünk közösen egy filmet, hétvégén ide-oda menjünk kirándulni, nyáron pedig hetekig nyaraljunk. Később a családalapítás szempontjából is probléma lenne, ha ennyire eltérő lenne a két fél életvitele. A pénz nálam nem igazán szempont, a saját fizetésem elég lesz arra, amire nekem szükségem van. Nyilván ha esetleg találkoznék egy férfival, aki hozzám hasonló beosztásban dolgozik más szakmában, diploma nélkül és egyébként mindenben megfelelnénk egymásnak, akkor nem utasítanám el csak amiatt, hogy nincs diplomája, viszont erre elég kicsi az esély.
2018. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

#3 Kedves!


A kétkezű munkaerőt jobban megfizetik, és meg is fogják, a világon bárhol (MONDOM BÁRHOL HA EZ BÁNT,HA NEM) minthogy te egy diplomával beülsz a gépelé és vered a klaviatúrát kemény 300.000ft ért sokra mész vele. :D


Én hegesztőként tisztán keresek 1,5öt, ha csinálnék még kettő minősítést akkor simán 2milla tisztán.. Diplomával ki sem lehet jönni dolgozni külföldre, maximum takarítónak a Lidlbe, vagy pénztárosnak.

2018. jún. 8. 18:22
 9/28 anonim ***** válasza:
24%

Nem vagyok lány se nő, de egy kérdésem van.

Mi az amivel te foglalkozol külföldön és havi 1,5 milliót keresel?

Csak azért mert nem 1-2 ismerősöm dolgozott kinn heti 6 napot és többet mint 1800-2100 euró nem tudtak keresni ami még alig több mint a harmada a te fizetésednek. Ja és ők sem segédmunkáztak.

2018. jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
#9. Hegesztő.
2018. jún. 8. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!