Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem száll le rólam egy munkatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem száll le rólam egy munkatársam, aki nem 100-as. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, én voltam a hülye, hogy egyszer megadtam neki a számomat. Azóta hívogat ő, az anyja, az apja is.

Kicsit fogyatékos család, és ez komoly, nem csak úgy írom.

Százszor megmondtam már neki, hogy ne jöjjön oda hozzám, mert zavar a munkában és zavarnak a pletykák is. Leírtam neki sms-ben, az anyjának is, hogy tudjon róla.

De néha rájön és megint elkezd írogatni, hívogatni. Hogy értessem már meg vele?

Párszor beszélgettünk a munkahelyen, először szimpatikus is volt, amíg rá nem jöttem, hogy valami nincs rendben nála. Onnan kezdve mindenkinek elmondta, hogy én vagyok a barátnője, és el fog venni feleségül. Annyira kínos. Mindjárt otthagyom az egész munkahelyet :(


2019. febr. 12. 13:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
A számokat tiltsd le, a pasit meg próbáld levegőnek nézni. Ha nem változik a helyzet, akkor tényleg válts munkahelyet, annyit nem ér az egész.
2019. febr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért van a hr-es a cégnél, vagy ha nincs, akkor a főnököd, hogy kontrollálja a munkatársak munkáját, szóval velük beszélj, ne a szüleivel.
2019. febr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Elég egyszerűen lehet tiltani számokat...

Elég egyszerűen lehet megnyomni a piros kagylót ha mégis sikerül felhívniuk...

Elég egyszerű nem beszélni vele személyesen sem...

2019. febr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az egész família telefonszámait tiltsd le. Amikor legközelebb megkörnyékez munkahelyen, egyszer nyomatékosítsd, hogy ha nem száll le rólad akkor kénytelen leszel lépéseket tenni az ügyben, akár a rendőrségnél is. Ha abbahagyja, következetesen nézd levegőnek, ha nem hagyja abba, jelentsd a HR-en vagy ha nincs HR, akkor a felettesénél! Ha még ez sem használ, akkor tényleg tegyél feljelentést, hátha attól megijed.
2019. febr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Fú, férjem munkahelyén is van egy kretén munkatárs, aki nem száll le az egyetlen női kollégáról... sajnos előfordul az ilyesmi. :(

Tiltsd le a számokat és kerüld el munkahelyen, kezdetnek.

Ha nagyon gáz, akár egy munkahelyváltáson is megérheti elgondolkozni.

2019. febr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Itt nincs helye már a finomkodásnak, udvariaskodásnak. Anyucit, apucit felhívni hogy "qrvagyorsanállítsdleafogyatékoskölködet". Falhozb@$$zam?
2019. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd ott egy hülye miatt a munkahelyedet.


1. Nem is értem, miért válaszolgatsz nekik. Tiltsd le mindegyikőjüket mindenhonnan. Soha ne válaszolj semmire.


2. A munkában nagyon határozottan mondd meg neki, hogy hagyjon békén. Ha nem hagy békén, tegyél panaszt ellene zaklatásért.

2019. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Tilsd le ôt is és acsaládját is MINDEN platformon. Telefonszámaikat is le tudod tiltatni, nem kell még csak számot sem váltanod.

Ha a munkahelyen zaklat, jelezni kell a fônökség felé és majd remélhetôen helyreteszik. Közöld vele a legközelebbi ilyen alkalommal, hogy fel fogod jelenteni munkahelyi zaklatásért, ha nem száll le rólad. Ha ennek ellenére is nyomul, tedd is meg!

2019. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Facebookon már le van tiltva mind a három profilja. Az anyja még nincs, igazából félek tőle is. Egyik nap irogatott, hogy vegyem már fel a telefont, nagyon fontos. Na jó, felvettem. 30 percig beszélt, nem is értettem, hogy mit. Talán olyasmit mondott, hogy depressziós a fia és hogy ne csináljam ezt vele.

Nagyon pletykás egy munkahely. Komolyan mondom, hogy ilyet még nem láttam. Nem bírom már a pletykákat, igy is rám vannak szállva egyesek, és akkor még ez is :((

A főnököt meg kb. az sem érdekli, ha valaki rosszul érzi magát, vagy lefordul a székről, a termelés az menjen és kész.

Próbáltam már levegőnek nézni. De annyira zavar, hogy szünetben megáll és bámul. Munka közben is látom, hogy figyel, vagy rólam beszél.

Hallottam már olyat is tőle, hogy csókolóztam egy munkatárssal a buszmegállóban. Meg hasonlókat. És ő ezeket elmondja mindenkinek :(

2019. febr. 12. 14:21
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyomatékosan és ha lehet a munkahelyen mások előtt mond el neki, hogy az, hogy párszor beszéltetek és Te normális, kedves voltál nem azt jelenti, hogy kell neked és ne beszéljen be magának és másoknak sem olyat amit csak képzel de semmi valós alapja nincs. Az, hogy ő így értelmezi a kedves hangnemet az őt minősíti. Ismétlem, legjobb ha mások is tanúi ennek. Így ha oda kerülne a dolog, hogy be kell jelenteni a főnökség felé lesznek tanúk, hogy a munkahelyen zaklat. Ha pedig megbántódik a kis lelke, hogy mások előtt megszégyenítetted annál jobb. Tán leesik neki.

Ugyanezt megírni anyjának, apjának. Hogy sajnálod ha ők így értelmezik a kedvességet de ahogy a fiuk is, ők is tévednek. Valamint figyelmetetni őket, hogy ha esetleg a fiuk másképp adta le a történeteket akkor hazudott. És ha nem érti meg akkor lépned kell. Ha pedig így sem értik meg akkor irány a főnökség aztán a rendőrség. És minél előbb. Ne hagyd húzódni a dolgot, mert téged tart stresszes helyzetben. A figyelmeztetés után az első akárcsak utalásra részéről máris lépj. Ettől megérti, hogy komoly. Ha húzod, halasztod az egy ilyen fogyatékosnak azt jelentheti, hogy csak kéreted magad, játszmázol.

2019. febr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!