Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem száll le rólam egy munkatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem száll le rólam egy munkatársam, aki nem 100-as. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, én voltam a hülye, hogy egyszer megadtam neki a számomat. Azóta hívogat ő, az anyja, az apja is.

Kicsit fogyatékos család, és ez komoly, nem csak úgy írom.

Százszor megmondtam már neki, hogy ne jöjjön oda hozzám, mert zavar a munkában és zavarnak a pletykák is. Leírtam neki sms-ben, az anyjának is, hogy tudjon róla.

De néha rájön és megint elkezd írogatni, hívogatni. Hogy értessem már meg vele?

Párszor beszélgettünk a munkahelyen, először szimpatikus is volt, amíg rá nem jöttem, hogy valami nincs rendben nála. Onnan kezdve mindenkinek elmondta, hogy én vagyok a barátnője, és el fog venni feleségül. Annyira kínos. Mindjárt otthagyom az egész munkahelyet :(


2019. febr. 12. 13:39
1 2 3
 11/21 Karena26 ***** válasza:
75%

Ez most fura lesz, de hatásos.

Vigyél be egy üveg vizet magad mellé melóba, s mikor odamegy, löttyints rá belőle. Ha pedig bámul és sugdolózik, menj oda hozzán bátran, és szó nélkül öntsd a fejére az üveg vizet! Garantáltan leszokik rólad.

2019. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ignorálni kell. De komolyan. Nem leönteni vízzel, egyszerűen nem észrevenni.


Ha 30 üzenet után felveszed neki a telefont vagy válaszolsz akárhogy, csak azt tanulja meg, hogy 30x kell "megböknie", hogy figyelj rá.


És nekik minden figyelem. Az is, ha azt mondod neki, hogy dögöljön meg. Nem érdekli, hogy mit mondasz, csak beszélj hozzá.

2019. febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Az előbb megírtam neki, hogy ez az utolsó üzenet, törölje a számom és hanyagoljon. Írt még egyet. Leírtam, hogy kérdezze meg az anyját, hogy mit jelent, hogy hagyjon békén. És a végére odaírtam, hogy értetlen hülye :D

Most meg félek, hogy a munkahelyen nekemjön a bandája, hogy ő ilyen meg olyan és hogy beszélek vele. Elég agresszív családja is van, börtönben is volt az egyik rokona. Félek kicsit :)

De köszönöm a válaszokat. Ezentúl nem nézek rájuk, ha szólnak, nem szólok vissza. És ha tovább folytatódik, akkor lépni fogok. Ment a zöld :)

2019. febr. 12. 14:47
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam hasonló helyzetbe.Annyira eldurvult a helyzet, hogy a végén a srác már rám akarta borítani az asztalt ,ha nincs két férfi kollégám a közelbe simán rám borítja.Addig engem sem vettek komolyan, amikor panaszt tettem, hogy zaklat.Utána viszont kapott egy figyelmeztetést és többen is ,,megfenyegették" a fiúk közül, hogy ha a közelembe jön eltörik a kezét.Onnantól nem volt vele gond.Megértette.

Szerintem menj a felettesedhez.Bár amíg nincs agresszió addig nem fognak valószínűleg törődni veled.Viszont ha csak átnézel rajta szerintem pont ,hogy még durvábban fogják ezt csinálni.

2019. febr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Milyen család ez, "busmanok"?

Nem elég, hogy idióta elmebeteget foglalkoztatnak, még pletykás ia az összes?

Szerintem hagyd a fenébe az ilyen lepratelepet, keress normális melót.

2019. febr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges.Azért van rád szállva,mert látja hogy nincs tartásod,be vagy parázva.Minek hagytad ezt elfajulni ? Én már rég a főnökhöz mentem volna,ha nem érdekelte volna,a felsőbb főnökhöz,aztán így tovább.És addig mentem volna,amíg nem teszek pontot ennek a végére.
2019. febr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Próbáltam már más ügyben beszélni a felettesekkel, igazából meg sem hallgatnak, látszik, hogy nem figyelnek, elmondom pár mondatban, aztán ennyi, mennek tovább.

Eszméletlen, ami itt megy. Csak hogy egy példát említsek. Mondtam egy kolleganőnek valamit viccből, ő is tudta, hogy poén. Utána nem mentem 3 napig dolgozni, és mindenki erről beszélt tök komoly fejjel :((

2019. febr. 12. 20:50
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Mondom neked, ne írj neki semmit. Pont erről olvasok könyvet, hogy hogyan lehet az ilyen zaklatásokat megszüntetni. Írtál neki? Most egy darabig a nyakadon lesz, mert megkapta a figyelmedet.


Ha megírod neki, hogy nem beszélsz vele többet, akkor beszélsz vele. A tetteid mást mondanak, mint a szavaid.

2019. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Nem, ez volt az utolsó. Soha többet nem nézek rá, ha hozzámszól, eljövök onnan. Még egy sms-t ír és számot fogok cserélni és kész.

Hiába van feketelistán, akkor is megkapom az üziket, csak nem csipog. És zavar már az is, ha meglátom a nevét.

2019. febr. 12. 21:17
 20/21 A kérdező kommentje:

Amikor megirtam neki hogy értetlen hülye, akkor egy hétig kb nem szólt hozzám sem ő, sem az anyja, nem köszöntek, rám sem néztek.

Egyik este felhivott az apja, aki másik városban is él, nem velük..

Irt a pasi az anyja profiljából fb-on..

Hivott rejtett számról, nem vettem frl, de érzem, hogy ő volt..

Kb heti 1-2 smst ir..

Legutóbb olyat, hogy újra akarja kezdeni a kapcsolatot. Milyen kapcsolatot? Nem volt köztünk semmi :D

2019. márc. 11. 04:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!