Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi csináljak, ha a munkatársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi csináljak, ha a munkatársam olyan cuki velem?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van barátom, nagyon szeretem.Viszont vannak problémáink, újabban gyakran veszekszünk.Minden kapcsolatomban hűséges voltam.

A jelenlegi munkahelyemen van egy férfiú, aki nagyon kedves velem és olyan megértő. Azt hiszem nagyon megkedveltem akaratomon kívül. Most pedig kétes érzéseim vannak. Nem tudom mit csináljak. Két felé is húz a szívem. Szerintetek? Tudnátok tanácsot adni?


2017. szept. 28. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Le kell fekudni vele.
2017. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1-es megmondta. ennyi.
2017. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért kéne? Én komolyan tettem fel a kérdést. Nem jutott eszembe ilyesmi, csak nem tudok mit kezdeni a helyzettel és elbizonytalanít. Már az elején mikor oda kerültem dolgozni, mindig próbáltta keresni a társaságom, aztán idővel jóba lettünk. Azóta már hónapok teltek el. És látom, hogy néz rám, mindig megvár, mindig van hozzám egy szép szava, tudja, hogy van barátom meg tiszteletben tartja, de tudom, hogy vannak érzései irányomba. Nem ilyen felszínes a dolog.
2017. szept. 28. 18:54
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem itt semmi sem szorul magyarázatra, mindent megválaszoltál te magad:


"...van barátom, nagyon szeretem"

"...van egy férfiú...azt hiszem, nagyon megkedveltem..."


A mérleg az előbbi felé billen, hiszen ott szerelem van, a második esetben viszont csak sima szimpátia. Szerintem a mostani hullámvölgy okozza, hogy kicsit közelebb engedtél magadhoz valakit - ahogy a problémák rendeződnek, újra távolságtartó leszel majd a kollégáddal. Szóval ne játszadozz azzal a "cuki férfiúval".:D

2017. szept. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt bizony szex lesz. Nem tetszett a komim? Ejnye.
2017. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hponnan tudod kérdező,hogy vannak érzései irányodba a munkatársadnak?

Nekem is volt már nem egy olyan munkatársam aki bókolt, kedves volt, megértő, jól elbeszélgettünk, kereste a társaságom, és vélhetőleg ezzel együtt nem akart tőlem semmit.

Ha tudja,hogy van barátod egyáltalán nem biztos,hogy van hátsó szándéka.

2017. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha komolyan kerdezed, akkor nem tudom mit varsz. Vagy szakitasz a pasiddal vagy nagyobb tavolsagot tartasz a cukifiutol.
2017. szept. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt azért meg lehet különböztetni és érzi az ember. Sokszor zavarba jön tőlem. Egyszer kicsit ki is adta, mert azt mondta, lehet örülne, ha elmennék innen, mert máshogy kedvel és nehéz neki. Már nem emlékszem pontosan, hogy fogalmazott, de ez volt a lényeg. Aztán meg bocsánatot kért, hogy nem szeretné, ha távoznék máshova dolgozni. Meg mindig kiáll mellettem, ha ott sem vagyok.
2017. szept. 28. 19:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Mit csinálj, mit csinálj... Mintha nem tudnád pontosan már, hogy mit fogsz csinálni. Nem adok egy hónapot a dolognak és lesz testiség, már várom a "megcsaltam a barátomat, most mit tegyek kérdésed". Addig pedig dolgozz tovább ahogy eddig.
2017. szept. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha akartad volna régen leállítottad volna a munkatársad! De te nem akarod süllyedsz a saját magad által létrehozott mocsárba....szerintem utolsó lehetőséged van a mentőövet elkapni. (pl 1 hét szabi amikor elmész a barátoddal valahová és a másik pasi üzeneteit el sem olvasod közben, ha 1 hét után is kétfelé húz a szíved akkor a barátodat szépen hagyd el mert az már csak megszokás)
2017. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!