Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam meg hogy elégedet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg hogy elégedetlen vagyok a párommal?

Figyelt kérdés
A kapcsolat elején nagyon lelkes volt, kaptam tőle apróságokat, kisebb meglepetéseket, mindenben odafigyelt rám, tehát igazi álom volt. Most meg már jó ideje semmi, mindig fáradt már a szexhez is sokszor, nem gondol rám, tudja azt is, hogy én ünneplem a valentin napot és nem is akart találkozni ma pedig lehetett volna. Ha találkozunk nekem kell kitalálni valamit, mert ő csak feküdne az ágyon egész nap. Magányosabb kezdek lenni vele, mint nélküle. Ugyanakkor hisztizni sem akarok. De sose volt egy rossz szava sem hozzám, kedves velem, ezért nem érzem jogosnak a hisztim. Ti elmondanátok neki vagy mit gondoltok, esetleg lehet nem szeret annyira? Bár mondja párszor hogy szeret. Hétvégén is találkozhatnánk, de én már nem akarom neki mondani, ő meg tuti nem fogja. Esetleg már jövőhéten eszébe jutnék, hogy nem is látott több mint 1 hete. Én vagyok a nő.
2019. febr. 14. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Érezhető hogy nem vagy neki eléggé fontos. Halott ez a kapcsolat. Ha szeretne, akkor veled lenne. A valentin nap, meg csak egy nap a sok közül. Semmi jelentősége nincs, emberek találták ki csak.
2019. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Karena26 ***** válasza:
50%
Jobb az őszinteség. Ha csak magadban elégedetlenkedsz, de nem közlöd vele, egy idő után csak meggyűlölöd, és akkor fuccs a kapcsolatnak. Ha elmondod neki, mit érzel, még közös erővel megmenthetitek. Ha van mit...
2019. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, első válaszát osztom én is..

Én sem ünneplem a valentin napot ( nőként), de ha tudnám, hogy te nem akarod egyedül tölteni, nyilván legalább átmennék vagy bármi.

Márészt

-Ha találkozunk nekem kell kitalálni valamit, mert ő csak feküdne az ágyon egész nap

-Hétvégén is találkozhatnánk, de én már nem akarom neki mondani, ő meg tuti nem fogja

- mindig fáradt már a szexhez is sokszor


Én szerencsére nem bírom ezeket sokáig magamban tartani, pláne, ha mellőzve érzem magam. Nyilván beszélj vele első körben, persze. De ha nem változik, akkor gondolom nyilvánvaló, hogy később még ennyi energiát sem fog "rád áldozni", csak még rosszabb lesz..

2019. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!