Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elégedetlen vagyok a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elégedetlen vagyok a párommal szexuális téren, de nem lehet vele megbeszélni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Önző és lusta. Egyáltalán nem érdekli, nekem mik az igényeim. Elvárásai vannak bőven, de semmit nem viszonoz.


Először kedvesen és viccesen próbáltam szóvá tenni, aztán komolyabban is, de mindig nagyon durva sértődés lett belőle. Szerintem beletiportam a férfiúi büszkeségébe, akárhányszor felhoztam a témát. Pedig mindig úgy próbáltam tálalni, hogy mondja meg, velem mi a baj és én mit csináljak másképp, hogy jobb legyen a szex, de hiába. A legutóbbi alkalommal majdem szakított velem, amikor viccesen szóbahoztam a dolgot.


2018. okt. 3. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szakitás.mit szenvedsz? nemis szeret.
2018. okt. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Én kidobnám, ha a helyedben lennék.
2018. okt. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szakíts vele te, sajnos nem fog csak úgy megváltozni :(
2018. okt. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Én szakítanék. Nem azért,mert nem jó az ágyban,hanem mert leszarja,hogy nekem mi jó és mert nem lehet megbeszélni vele a problémákat. Ilyen hozzáállásù emberrel meg sehova se lehet jutni az életben.
2018. okt. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos semmit.

Ha neki nem fontos, hogy jó legyen nektek együtt, meg hogy eleve együtt legyetek, semmit nem tehetsz, nem vagy neki fontos. Mondd meg neki, hogy ha nem kíván tenni a kapcsolatotokért, akkor mehet.

2018. okt. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sose fog javulni, mert önző, lusta, és egyáltalán nem érdeklik a te igényeid. Azt döntsd el, hogy ez neked így jó-e egy életen át, vagy nem. Ne a javulásra várj, mert olyan nem lesz.
2018. okt. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Dobd ki aztán hívj fel ;)
2018. okt. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Aha, szóval egy önző, lusta ember, aki még csak annyira se tisztel vagy szeret téged, hogy érdekeljék az igényeid. Elárulnád mi tart egy ilyen alak mellett?
2018. okt. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy egyáltalán van párom. Meg szeretném oldani a problémákat, nem eldobni.

Nem minden fiatal nőnél állnak sorban a udvarlók, mint ahogy azt itt hirdetik.

2018. okt. 4. 10:40
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
#9, szóval az a baj, hogy nincs más, akivel összejöhetnél?
2018. okt. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!