Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szerelmes vagyok? Milyen z ha valaki szerelmes?

Folyton csak ugyanarra a személyre gondolok...és rossz hogy nem láthatom

L

febr. 16. 02:02  Privát üzenet  

A válaszok

Ez mióta tartozik a felnőtt kategóriába? Amúgy miért, nem voltál még szerelmes? Attól még, hogy valakire sokat gondolsz, még nem feltétlenül jelenti, hogy szereted.

Nekem pl nincsenek barátaim, lányokba se.

És mikor megismerek valakit, aki szimpatikus, akkor simán hiányzik, hogy ha nem beszélünk. De attól még nem szeretem.

Szerintem neked sincs sok barátod és szeretethiányos vagy inkább.

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 16. 02:36 Privát üzenet
https://www.youtube.com/watch?v=_jn5CzLPbWI

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 16. 05:29 Privát üzenet
Hány éves vagy amúgy?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 16. 09:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

20

# 4/4Időpont febr. 16. 14:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Férjem sose volt belém szerelmes. Eléggé összetört, most nem tudom hányadán állok még magammal se. Kérdezzek rá? Hagyjam annyiban?
Normális ha már lassan 5 éve nem voltam szerelmes? 25 éves vagyok. Tizenévesen nagyon más volt a helyzet
Ha egy férfi nem sokszor mondja, hogy szerelmes belém, de viszont probálja éreztetni akkor tényleg szerelmes lehet?!
Lehet olyan hogy egy vèkony fèrfinek tetszen/szerelmes legyen egy husis testslkatú lànyba?
Hogy érzed magad, ha megtudod valakiről, hogy szerelmes beléd?
Mit írnátok egy szerelmes levélbe?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!