Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy olyan lány, aki kifejezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan lány, aki kifejezetten csendes, zárkózott, az fel tud oldódni egy kapcsolatban vagy továbbra is ilyen marad?

Figyelt kérdés

2019. febr. 18. 14:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A kapcsolat minőségétől ÉS a partnertől függ.
2019. febr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
fel
2019. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Igen fel.

És ha úgy gondolod, hogy hátráltat téged ez a zárkózottság és gátlásosság, akkor dolgozz magadon, hogy ne legyél ilyen.

2019. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon nehezen oldódom fel társaságban, ha nincs megfelelő közeg akkor csendes, visszahúzódó vagyok, ellenben akik közeli barátaim meg a párom ők meg szinte el sem tudják képzelni milyen az, ha nem jár a szám 0-24-ben. Ha a megfelelő társaságban vagyok akkor fel tudok oldódni és meglehetősen közvetlen tudok lenni. Alapvetően is barátságos vagyok, de nem tudom magam csak úgy bárki társaságában elengedni magamat, ha nem érzem magamat komfortosan inkább csendben vagyok.
2019. febr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
:D Nem rólam van szó. Én a másik oldal vagyok.
2019. febr. 18. 15:15
 6/15 A kérdező kommentje:
És arra számíthatok-e, hogy ha jól érzi magát a kapcsolatban, akkor szexuálisan is aktív lesz? Vagy egy ilyen lánynál ez megint csak egy necces téma nála?
2019. febr. 18. 15:18
 7/15 A kérdező kommentje:
- nála
2019. febr. 18. 15:18
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Én nagyon szeretek egy csendes lány, igaz beszélni még soha nem beszéltünk, csak köszönünk egymásnak, de azt sem mindig.

Csak áll és néz a nagy kék szemével, én is csak állok és nézem őt, igaz nem történik semmi, van köztünk 30-40 méter távolság ilyenkor, de érzem, hogy frenetikus szex lenne pedig köztünk, a popsija is nagyon szép, kerek. De nekem nem csak szexre kéne, én ölelgetném pl. alvás közben, vagy vennék neki tampont a dm-ben, mert ilyen jófiú vagyok. Meg el szoktam képzelni, hogy futkosunk egy zöld mezőn kézen fogva.

2019. febr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

# 8

Te még a hétvégén betolt molly-t érzed nagyon.. :D

2019. febr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


És arra számíthatok-e, hogy ha jól érzi magát a kapcsolatban, akkor szexuálisan is aktív lesz? Vagy egy ilyen lánynál ez megint csak egy necces téma nála?"


Életem legperverzebb szexuális kapcsolatát egy zárkózott, mélyen vallásos, csendes, nővel éltem meg!

És Ő volt az, aki felhozott olyan dolgokat, hogy csak lestem!

Szóval a szexnek semmi köze a normál viselkedéshez. Főleg, hogy volt nagyszájú, igazi buli őrült csajom, aki meg mint egy fadarab és szűzK volt az ágyban.

2019. febr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!